SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

alternatywa ćwiczenia

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 471

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9754
Czy zamiast klasycznych wznosów bokiem takie oto ćwiczenie się nada?







20:15

Troszke machanie hantlami mi się znudziło a i progres jest mozolny więc pomyślałem nad czymś nowym. Czy to ćwiczenie jest dobrym pomysłem dajmy na to 3 serie po 12-15 ruchów
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Wachlarz ćwiczeń jest ogromny mzoesz testować, sam ocenisz jak dane ćwiczenie czujesz i czy ono Ci odpowiada

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33161 Napisanych postów 23238 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278225
Jak wyżej ale pamiętaj że jeśli nie jesteś już na wyższym poziomie to u osób poczatkujących i tak najskuteczniejsze będą proste podstawowe ćwiczenia , nalezy się skupić na poprawnym wykonywaniu podstawowych ćwiczeń na wolnych cięzarach w celu uzyskiwania jak najlepszych rezultatów .
Dobrze by było gdybyś wypelnił ankietę dzialu i wstawił swój plan treningowy do wglądu .może tez warto diecie się przyglądnąć skoro piszesz że coś źle idzie , Zbyt mało informacji o sobie dałeś żeby stwierdzić co może być przyczyną mozolnego progresu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 62319 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777920
To dość fajne ćwiczenie miałem chyba w dwóch mikrocyklach treningowych ale musisz zobaczyć czy w tym ruchu nie będzie dla Ciebie za ciężko bo jednak trzeba być ostrożnym z ciężarem w nowych wersjach.
Natomiast unoszenie bokiem jeśli podstawowa wersja się znudziła polecam sprawdzić wersję nachwytem też super się sprawdza, ale tak czy inaczej podstawą są wielostawowe ćwiczenia, a takie unoszenia tylko dodatkiem i najczęściej jest wprowadzane za wcześnie do planu treningowego i trzeba je ciężarowo delikatnie traktować.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początkujący praktykujący

Następny temat

Trening na 3 dni w tygodniu

WHEY premium