SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

alkohol

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5787

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 977
Masz prawo się z tym nie zgadzać. Ale pomyśl tak: jakbyś używał mniej używek to Twoje wyniki byłyby lepsze.

Oczywiście, że piwko od czasu do czasu nie zaszkodzi, w końcu piwo jest dla ludzi (takich co znają umiar ) . A chlanie codziennie to uważam za głupote, ale to chyba nie moja sprawa tylko tych co chleją

"To co odeszło, to przeszłość..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 391 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3644
A ja mam metode: Po prostu nigdy sam nie proponuje ani nie chodze do baru po prostu "sie napic z kumplami". Jest fajna imprezka, ida panienki, fajny klub, jestem zaproszony - IDE. Wypada tak gdzies raz na tydzien (czasem 2). Kiedys walilem w kociol 4-5 razy w tyg. i uwazam ze jest to pewna przesada. Ale tez nie potrafilbym sobie odmowic przynajmniej 1 imprezki na tydzien - w koncu jedno jest zycie!!

"Sympatia jest czesto wzajemna, Antypatia - zawsze!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 335
zapomnij o przyrostach a mysl jedynie o spadkach jakich przynosi spozywanie wodki lub piwa . Z KAZDYM OSTRYM PICIEM COFASZ SIE O TYDZIEN NA SIŁOWNI WIEC CHYBA SIE NIE OPŁACA!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 977
Pijesz co tydzien - stoisz w miejscu

"To co odeszło, to przeszłość..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 391 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3644
To sa bajeczki dla grzecznych dzieci... Pije jak juz wczesniej pisalem 1-2 razy w tygodniu i... ROSNE. Nie mowie, bo moze poszlo by szybciej jak bym nie pil, ale panowie nie robmy jaj!

"Sympatia jest czesto wzajemna, Antypatia - zawsze!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 977
Nie mówimy, że absolutnie nie wolno pić. Tylko bez przesady, w normalnych ilościach i nie co chwile
Można przecież pić rzadziej.

"To co odeszło, to przeszłość..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 143 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7556
Dokladnie zniwo masz racjee , gadanie typu pijesz stoisz w miiejscu wiadomo jak dziala alkochol na organizm ale nie badzmi tacy sterylni, itp bo to naprawde nie ma sensu , czasem trzeba jakos odreagowac....:)

Szacunek sie liczy.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1092 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4309
Z tym piciem to są kity. Bywały okresy, że mój starszy pił przez 2 tygodnie, codziennie wracał nawalony i masa jakoś mu nie spadła. Wiadomo, że alkohol szkodzi, ale nie aż tak bardzo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 335
to co on pił chyba piccolo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 977
Moj tez pije, wazy ciagle tyle samo. Jedyne co mu spada to brzuch (coraz nizej schodzi ). Tylko ze on juz ma bardzo duzo tluszczu.
Pozdrawiam

"To co odeszło, to przeszłość..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szersza klatka - pomoc

Następny temat

jak??

WHEY premium