SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

aga-coś nie tak!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5312

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3032 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 123315
Potwierdzam.
Ja polecialem z wagi na Adze.
Chociaz kilka lat wstecz kumpel bił 1amp/c2d i porobilo go strasznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 473 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18404
zależy od michy chyba dasz węgle wysoko to masa leci a dasz nisko to sie sylwetka utwardza takie moje male rozumowanie tego specyfiku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4111
bilem age do barkow 50 mg dziennie po okolo tygodniu ruszylo potem z kazdym dniem bylo widac efekty szczegulnie plecy i bary mi poszly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38915
jest luz.dziś 10 dzień, ludzie na siłce do mnie mówią że coś wpieprzam bo tak na japie spóchłem.siła na +.jest ok.8mego dnia już poczółem wzrost siły.poce sie na treningu jak świnia,i mi wyebało w hvj włosów na klacie.nie mam coś apetytu(tzn jjem tyle btw co poza cyklem,więcej nie daje rady),ale to przez to że jestem znudzony wołowiną.jej jem w hooj od początku roku.nie chce mi sie tego tak żuć w ten upał.kupie jakiegoś gainera i dam więcej sałatek tuna/jaj/warzywa na zimno.fajna sprawa bycie on
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38915
działa działa.lece z nolwą 10 mg ed.dziś dokupie zincas forte.w jakiej dawce dać.waga > 100
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
1tabs dziennie, nie ma sie co truc.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2618 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22575
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
po co tyle cynku codziennie?

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
1 zicas wystarczy w zupelnosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3330 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12834
po 2tygodniach zarcia 2xzincas mialem tak przesuszona skore ze luszczyla sie wszedzie..lepiej mniej w tym wypadku.

egzystencja bez przekłamań,bez medialnego bełkotu.czystki etniczne celem przednim.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ProHormon?

Następny temat

osłonki i odbloki

WHEY premium