SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

a6w

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1210

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 134
witam mam pytanie ale nie wiem czy zamieszczam je w dobry dziale wiec jesli sie pomylilem to z gory przepraszam:)
czy jesli bede robil 6 weidera a mam na brzuchu tkanke tluszczowa to beda widoczne jakies efekty i czy a6w pomaga przy spalaniu tkanki??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 273 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1855
Co do spalania tluszczu, to przede wszystkim odpowiednia dieta i trening aerobowy imo. Samym a6w nie spalisz tluszczu raczej, a to czy miesnie beda widoczne zalezy od tego ile masz tego tluszczu. W kazdym razie kiedy sam robilem a6w, tez mialem troche tluszczu na brzuchu, ale pewne zarysy miesni widac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 134
za diete juz kilka razy sie zabieralem i nie umiem jej ulozyc;/ a co to za trening aerobowy imo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 273 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1855
No niestety dieta to podstawa ( imo - in my opinion , wedlug mnie ). Jesli sam nie umiesz, moze popros kogos o pomoc, jakiegos znajomego, trenera na silowni czy kogos. Trening aerobowy - rowerek, stepper, calkiem dobry w spalaniu tluszczu, ale w polaczeniu z dieta, bo bez to nie bardzo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 134
na tym forum chyba nikt mi nie pomoze z dietka nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1669 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30962
od diety są inne działy na tym forum

Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny, uzupełnienia

Następny temat

FBW do sprawdzenia [!]

WHEY premium