SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"pstrykający" łokieć

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2264

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2294
Mam do Was pytanie odnośnie treningu.mam problem z klatką piersiową.Gdy wyciskam na ławce płaskiej sztangę z ciężakem w chwili opuszczania "pstryka" mi coś w łokciu i to mnie strasznie dekoncentruje i przeszkadza mi w treningu.na skosiku jest git.Pomóżcie jeśli możecie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1844
Ja tez tak mam od dluuuuugiego czasu. Najwazniejsze jest ze nie boli. Często jak sie szarpie na rekord w wyciskaniu chwila koncentracji i napiecia w garazu wszyscy w skupieniu i ciszy obserwuja i jak juz zaczynam podnosic i mi zacznie chrupac lokiec zaczynaja sie wszyscy smiac i mnie ciezar gniecie ;)

"Nie ufam nikomu - kocham tylko tych co na to zasłużyli..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 366 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2590
tez mialem taki problem zmienilem djete kupilem glukazmine i mi przeszlo

Mimo tego, że nie jestem lepszy niż bestia to czyż nie mam prawa żyć?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3923 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35086
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2294
a może jakaś maść by pomogła??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 318 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7978
mam cos podobnego i udalem sie z tym do lekarza. Dokladnie nie pamietam co to bylo jednak powiedziale ze przez ok. pol roku mam nie wykonywac cwiczen przy ktorych mi to przeskakuje a reszte spokojnie moge robic i bedzie ok. Powiedzial rowniez, ze nie jest to cos powaznego, ale dosc dlugotrwaly jest proces "naprawiania". Wiec dobralem sobie odpowiednie cwiczenia i jest git. Moze ty masz to samo...
pzdr

P.S. przypomnialem sobie i to chyba bylo lekko poluzowane sciegno

Zmieniony przez - Selekta w dniu 2006-05-29 17:07:24

Nobody really knows how or why he works so hard, it seems like he's never got time...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2472
Kumpel ma to samo. Nie boli ale cholernie denerwuje. Był u lekarza a on się go tylko zapytał czy boli kumpel na to żę nie a gościu powiedział: "To po co przyszedłeś???" i dał mu maść która g**** pomogła. No i dalej ćwiczymya łokieć ciągle mu przeskakuje. W sumie to lekarz powiedział żę jak nie boli to można ćwiczyc i tyle. Gorzej jak zacznie boleć

Pozdro.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w takim razie to nie lekarz
banda kretynów
i oni chcą podwyżki
za co pytam?

PS. sorry za offtopic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2472
POLASKA SŁUŻBA ZDROWIA

Pozdro.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 318 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7978
Jak mam isc do chirurga do szpitala to wole sobie podarowac, bo tam wszystko w gips wsadzaja Niestety mamy taka sluzbe zdrowie, ze placac na nia skladki i tak musimy prywatnie chodzic.

Nobody really knows how or why he works so hard, it seems like he's never got time...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 379 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1250
Mozeza duży przeskok ciezaru w krótkim czasie Ja wole witamine b12 niz glukozamine

http://www.sfd.pl/temat262068/ - Barki&Plecy by Krzychu
http://www.sfd.pl/temat269838/ - Klata by Krzychu
http://www.sfd.pl/temat270595/ - Nogi by Czawaj

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tric i Bic

Następny temat

Brak siły! POMÓŻCIE!!

WHEY premium