SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

listka/diastasis, waga up, miesnie na wierzch ;)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9169

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ze wzgledu na kregosłup nei podniesze swojego dziecka? Czy jestes inwalidką? Pytam powaznie bo jak tak to wszytsko co robisz musisz konsultowac z lekarze, jezli masz lekkie skrzywnie to ci ćwiczenia moga pomóc ale 2,5kg to nic nie znaczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 598
Dziecko podnoszę, ale staram się robić to tak żeby za bardzo się nie obciążać a skoliozę mam 2. stopnia. Każde ćwiczenie sprawdzałam najpierw w internecie czy mogę i w jaki sposób żeby było ok. I pewnie uprzedzając Wasze wypowiedzi to tak, wiem, że internet nie zastąpi specjalisty...

Cel:
+6kg ; zamknąć szczelinę; wydobyć mięśnie

http://www.sfd.pl/_listka/diastasis,_waga_up,_miesnie_na_wierzch_;_-t876219.html
O próbach osiągnięcia celu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 598
Nie wiem dalej co zrobić z tymi przysiadami z obciążeniem

Trening dzisiejszy:

Diastasis (Tydzień 4-6)
Rozgrzewka
*
Leżąc na plechach obejmij swój brzuch rekami krzyżując je na brzuchu i delikatnie przytrzymując mięsień prosty brzucha z dwóch stron. Wolno unosimy głowę wydychając powietrze i delikatnie ściągając dwa płaty do środka. x20
*Kręcenie biodrami na piłce. 15x na stronę
*Ruszamy biodrami siedząc na piłce w przód i tył (tilt). 15x
*"Ósemki" biodrami na piłce. 15x na stronę
*Kręcenie ramionami na piłce. 2x15
*Rozciąganie tułowia - sięganie w górę. x15
1. Przysiad z piłką za plecami. 2x10
2. Kręcenie tułowiem trzymając piłkę w prostych rekach przed sobą. 2x5 obrotów na stronę
3. Wykopy zgięta noga w gore z pozycji "klęk podparty". 20x na nogę w dwóch seriach
4. Unoszenie nogi bokiem w oparciu o piłkę. 2x10
5. Wznosy nogi dolnej w górę. 2x10
6. Wznosy z opadu na piłce. 3x5
7. Przenoszenie rąk góra dół i na boki leżąc plecami na piłce. 3x10
8. Brzuszki w oparciu nogami na piłce. 3x10
9. Kręcenie tułowiem klęcząc z rekami na piłce. 3x10 na stronę
10. Plank z nogami na piłce. 3x15sek
11. Vaccum. 30sekx3

Trening siłowy (2 obwody)




Zobaczcie czy wszystko jest ok z obciążeniami w tym treningu, chociaż za wiele się tu nie zmieniło.
Co do Diastasis mam wątpliwości co do ćwiczenia 7. i 9.. Nie ma zdjęć i nie wiem czy odpowiednio je robię

Zmieniony przez - listka w dniu 2012-08-30 18:07:36

Cel:
+6kg ; zamknąć szczelinę; wydobyć mięśnie

http://www.sfd.pl/_listka/diastasis,_waga_up,_miesnie_na_wierzch_;_-t876219.html
O próbach osiągnięcia celu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 598
Nie odzywałam się nic ostatnio, bo się coś na swój profil nie mogłam zalogować Ale już chyba będzie ok...

A więc najpierw trening z przedwczoraj wklejam:
Distasis (Tydzień 4-6)
Trening siłowy (3 obwody)




Zobaczcie czy jest już lepiej, jeżeli chodzi o kilogramy. Dzisiaj nie wiem jak to będzie z ćwiczeniami, bo prawie nic w nocy nie spałam, Młody dawał popalić i jestem nieprzytomna. Może później się zbiorę...

Zmieniony przez - listka w dniu 2012-09-03 09:11:26

Cel:
+6kg ; zamknąć szczelinę; wydobyć mięśnie

http://www.sfd.pl/_listka/diastasis,_waga_up,_miesnie_na_wierzch_;_-t876219.html
O próbach osiągnięcia celu

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Byście rozwiesiły pranie zamiast ciągle siedziec w spamie, mieszkanie posprzatały i obiad ugotowały

Następny temat

miss elfik- dziennik na poprawę siły

WHEY premium