SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

waga hop!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3255

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 124478
Dzien dobry wszystkim, jestem zrozpaczoną desperatką na granicy histerii.Potrzebuję pomocy kogoś rozsądnego a juz na pewno bardziej opanowanego ode mnie. Od maja chodzę na siłownie, 2-3 razy w tygodniu. Zachowuje dietę ok 1600 kcal. Wiem, że wagę powinno się schować na dno szafy ale ostatnio to siebie mam ochotę tam schować. Kiedy zaczynałam w maju moja waga wskazywała 68 kg. Wczoraj pokazała już 75 kg. Moje obwody nie zmieniają się, jeżeli już to w udach - rosną. Do WSZYSTKICH cierpliwych i dobrych dusz tego forum. Co się do diabła dzieje. Mam 163 cm wzrostu i waze 75 kg. Czy to jest MOŻLIWE, zeby przytyc 7 kg od maja?ratunku. ratunku.ratunku.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 105215
https://www.sfd.pl/Koncepcja_i_regulamin_działu-t666947.html 

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 124478
Waga : 74-75
Wzrost : 163
Obwód w biuście(1) : 90
Obwód pod biustem : 80
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 78
Obwód na wysokości pępka : 90 (mam wiecznie wypchniety brzuszek )
Obwód bioder (3): 104
Obwód uda w najszerszym miejscu: 61
Obwód łydki : 32
W którym miejscu najszybciej tyjesz : brzuch, twarz
W którym miejscu najszybciej chudniesz : żadnym
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) siłownia+aero 3 razy w tygodniu,. 1,5 godziny
Co lubisz jeść na śniadanie: wafle ryzowe, serek wiejski, jajka
Co lubisz jeść na obiad : kurczaka z warzywami
Co jako przekąskę : gruszka
Co jako deser : batonik musli
Ograniczenia żywieniowe : nie lubie wieprzowiny
Stan zdrowia: bardzo dobry
czy regularnie miesiączkujesz: tak
czy bierzesz tabletki hormonalne: tak
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: nie
Preferowane formy aktywności fizycznej silownia,biegi,rower,basen
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : tak
Stosowane wcześniej diety : duk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
oczywiscie chodzilo mi o Dukana (okol poltora roku temu, niewiele ponad 2 tygodnie, zero efektow- masakra i dramat).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10982 Napisanych postów 50416 Wiek 28 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 57816
Dukan? No to masz odpowiedź na swoje pytanie o tycie Doprowadziłaś swoją gospodarkę hormonalną do ruiny.

Jeśli chcesz pomocy, daj pozostałe wymagane dane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
oK, teraz jezeli chodzi o suplementy: bralam termogenik od treca- Clenburexin. teraz zakupiłam L-Karnite Gold w płynie.Ponadto po trenignu glutamina, kwasy omega 6, od czasu do czasu witaminy z grupy B. Trening zaczynam od 10 minutowej rozgrzewki na bieżni. Potem w zależności od dostępnych sprzętów: odwodziciele i przywodziciele popularnie tu zwane chyba ginekologiem, 3 x 12 z obciążeniem 25-30 kg. Prostowanie nóg siedząc z obciązeniem 20 kg, Zginanie nóg leżąc na brzuchu (na takiej ławce) tam nie jestem w stanie podnieść więcej niż 3 kg ;D przyciąganie drązka do klatki piersowej siedząc - 28 kg, cos czego nazwy nie znam ale polega na cwiczeniu miesni klatki piersiowej- czyli z rozpietych rak przyciagam je do siebie siedzac , czasem wykroki na wolnych ciezarach z obciążeniem 8 kg. Po tym staram się biec ok 30-40 minut.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 105215
Wpisz jeszcze swoją dietę na potreningu.pl i wrzuć zdjęcia

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
nie moge wygenreowac zrzutu z dziennika zywienia, chcialam wkreic preent screena ale nie widze tu opcji do wrzucenia zalacznika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 6565 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58743
https://www.sfd.pl/Jak_wrzucić_miskę_w_dziennik__instrukcja_krok_po_kroku.-t892526.html  :)

Przemiana Sylwetki 2014 - http://www.sfd.pl/Konkurs_/_CiociaSamoZlo_-t1015524.html
aktualny - http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_/_DT_/_redukcja_rok2-t978250.html
rok I- http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_na_redukcji-t892128.html

"Ten, kto idzie za tłumem, nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca, do których nikt jeszcze nie dotarł" - Albert Einstein

...& silence is better than bullshit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Lisus
nie moge wygenreowac zrzutu z dziennika zywienia, chcialam wkreic preent screena ale nie widze tu opcji do wrzucenia zalacznika

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
wiiii, done.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przesada z odchudzaniem

Następny temat

Co to za ćwiczenie?

Water