SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"co z czym sie je"

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2614

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 333 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48339
nie trenujesz nóg ? zawitaj do działu odzywianie ,kup jakas odzywke kreatyna + białko i zacznij od podstaw .Poczytaj bo z tego co widze nie bardzo sie wysililes.

Zmieniony przez - Mara132 w dniu 2008-01-05 07:53:25

I tak wszyscy skonczymy pod ziemia :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Do pracy zabierasz pudeleczka wczesniej przygotowane, w odzywianiu jest kazda odpowiedz na twoje pytanie. Niestety efekty wymagaja poswiecenia, zarowno funduszy jak i czasu. Dopoki nie opanujesz podstaw, wiedza na temat odbloku ci nie jest potrzebna, bo nie powinienes w ogole siegac po saa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 54
wczesniej napisalem jaka mam budowe(szczuply).co kupic na odblokowanie i gdzie(w aptece?)moim problemem jest to ze nie mieszkam w polsce.potrzebuje konkretne porady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 54
jesli chodzi o fundusze to nie mam wiekszych problemow ale gozej z czasem.to w takim razie co najlepiej kupic z odzywek to wtedy przeloze cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1225
Siemanko,potrzebuje porady mam 2x10ml bolda 10ml cypio i 10 ml enant,oczywiście też i hcg oraz clomid.Pomoże ktoś doświadczony to rozpisać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Musisz ulozyc diete, odzywki to tylko dodatek. Jezeli teraz nie masz czasu na koksie bedzie jeszcze gorzej, bo wiecej bedziesz jadl i wiecej bedziesz cwiczyl, wiecej bedzie spal. Niestety taki sport kolego.
Kreatyna i wpc ci starczy do dobrej michy, poczytaj posty w odzywianiu, przyjmij 5-6 gram wegli / kg, 2 g bialka i 2 zdrowych tluszczy, ale po dokladne porady i wskazowki idz do odzywiania.
corsocane - wypier.dalaj z nie swojego tematu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 54
ok dzieki obliczylem ze moje dzienne zapotrzebowanie to 6000kalori.ale co dalej?troche sie gubie na tym forum a do tego tyle niejasnosci.jak zrobic diete.wiem ze jest to opisane w dziale odzywianie ale niewiem dalej jak to ulozyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Jak w siebie wcisniesz 6 tysiakow to jestes dla mnie gosc Stawialbym raczej na 3 do 4 i jak to zezresz to bedzie git, ra****, ra**** raz jeszcze
edit: czy ktos nie mogl by w koncu przerobic tego forum na cos normalnego? przeciez jak napisalem "rachvj" a mi wykropkowalo bo "chvja" znalazlo. strona techniczna sfd sux i rachvj!

Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2008-01-05 13:47:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Niestety mateo wklepal chyba wszystkie mozliwe slowa...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosujmy na Pudziana SZYBKO(Sportowca roku 2007)

Następny temat

Ile przerwy miedzy cyklami ?

WHEY premium