SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CZYM SIE ODBLOKOWAC ????

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3453

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 182
STRZALKA
KONCZE SESJE Z VINA I DECKI WAZE 102 KG 16 TYGODNI KULEM DEKE PO 300Mmg NA TYDZIEN I VINO 50mg/ml CO DRUGI DZIEN WLASNIE ZAKULEM OSTATNIE VINO MAM DOSTEP DO HCG ,CLENBUTEROLU ,PROVIRONU I CLOMIDU KTORE ZNICH WYBRAC I W JAKICH DAWKACH PRZE JAKI CZAS I OD KIEDY ZACZAC
DZIEKI Z GORY
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Witam!Od razu powiem,że jestem tu nowy!Powinieneś tydzień przed końcem cyklu zacząć brać clenbuterol(przez pierwsze 4 dni bedzie trochę Toba trzęsło, ale to minie,będziesz się czuł całymi dniami jak po 4 kawach)Clomid zaś zacznij brać 3 tygodnie po cyklu,clmid trochę blokuje działanie sterydów, a tego raczej byś nie chciał.Zauważysz działanie clomidu po wielkosci jaj:).Tylko nie załap doła, pamietaj,że po cyklu zawsze są spadki, ale i tak bedziesz wygladal lepiej niz przed braniem koksu. 3 miechy na odzywkach i znowu koks,aż do wymiarow Colemana!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
Odczekaj 10 dni po ostatnim strzle z deci i jakis tydzien po winie. zalezy co brales ostantie. najpierw zacznij z HCG kłuj 2500- 5000 jednostek co 5 dni. 3 strzały starczą. Jakies % dni po ostanim strzale z Hcg zacznij brac clomid. bedziesz potrzebowal minimum 25 tabl. od pierwszy dzien do 3 bierz 200mg clomidu dziennie przez kolejne dwa dni 100 mg a potem do konca 50mg.

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
co do tego znaczka % dni po hcg nie chcacy wcisnałem shift. mialo byc 5 dni po hcg

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
16 tyg dece po 300mg
staje ci jeszcze wogole?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 838 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37787
weeee to nic, znam kolesia ktory przyjal 39 strzalow deki na jednym cyklu

Dwie najlepsze chwile w życiu ?- początek orgazmu i koniec srania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 182
DZIEKI ZA ODPOWIEDZ UWE SOG POSZEDL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
musisz mieć abonament aby mnie wesprzec sogiem

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1903 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46060
to masz odemnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
dzieki kowat odbijam

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 141 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7902
Wątpie w to odblokowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12691
Szczerze mowiac nie czekalbym 10 dni po dece tylko 7. Zreszta sam nie wiem jak z tym hcg. Z pewnoscia jednak po takim cyklu zastosowalbym min. 36 tabletek clomidu:
300x1 dzien
100x10 dni
50x10 dni
Musialo Cie niezle zablokowac po takiej ilosci nandrolonu bez tescia... Jesli tak, nie wiem czy rozsadnym rozwiazaniem nie bylby delikatny cykl z jakiegos tescia i dopiero porzadny odblok.
Moge sie mylic, jesli tak niech mnie ktos poprawi.

pozdr

"Odwaga nie jest właściwością ciała, lecz duszy;
stanowi o niej moc serca, a nie siła ramion i nóg"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nowe plany:)

Następny temat

???????

WHEY premium