SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BULIMIA

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3263

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 340 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6900
Hej Wszystkim!
Przez prawie 6 lat cierpiałam na bulimię, wcześniej przez rok na anoreksję.Przeszłam terapię i wszystko byłoby dobrze, gdyby nie fakt,że właściwie nie wiem jak powinnam teraz się odżywiać.Ważę ok. 63 kg przy 172 cm wzrostu i chciałabym bezpiecznie zrzucić ok. 8 kg.Niestety, diety typu 1000 kcal czy kopenhaska od razu odpadają, bardzo źle na mnie wpływają, w trakcie ich stosowania czuję się sfrustrowana, a po diecie nadrabiam stracone kilogramy z nadwiązką.Nie zależy mi na szybkim schudnięciu, ale na nabraniu zdrowych nawyków żywieniowych.Jestem osobą dość aktywną, mimo że nie chodzę na siłownię, dużo tańczę, biegam, spaceruję.Proszę, pomóżcie mi ułożyć zdrowy jadłospis.
Z góry dziękuję:)

"Diet is a 'die' with a 't'" - Garfield

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1509 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12619
jw.
a na ataki wilczego glodu...nie wiem, ale mysle ze powinnas duzo blonnika w swoich posilkach spozywac, z tego wzgledu ze blonnik powoduje wrazenie szybszego nasycenia

--> SFD FIGHT CLUB <--

0111010001101000011010010110111001101011

The fear of death follows from the fear of life. A man who lives fully is prepared to die at any time.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
http://zdrowie.medicentrum.pl/ed/0/do/lifestyle/foods/fooding/?f=index 

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
https://www.sfd.pl/temat127853/
poczytaj tu masz wszystko opisane ułuż sobie podług tego co lubisz

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 340 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6900
Sachem, zakrześ, wielkie dzięki:)
Byłby sog,gdybym mogła :)

"Diet is a 'die' with a 't'" - Garfield

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1027 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5425
wazysz 63 przy 172cm i chcesz chudnac??
ja tez mam kolezanke po takich przejsciach i wazy pewnie podobnie do ciebie, jest mniejsza ale tez mnie wazy wiec stosunek podobny. I uwierz mi ze po tych chorobach lepiej zostac na takim poziomie, bo wcale to zle nie wyglada przynajmniej wedlug mnie. A juz na pewno nie tak zeby od razu 8kg zrzucac... wedlug mnie przesada... ale to tylko moje zdanie...

a jesli sie uprzesz to porady masz wyzej

powrót do żywienia po latach przerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 340 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6900
Siwex, sęk w tym,że mi trudno zaakceptować moje 63 kg, ponieważ przez całe lata ważyłam około 50 kg.Wiem,że problem leży w psychice: patrzę w lustro i się sobie podobam, ale kiedy spojrzę tylko na wagę mija mi dobry nastrój...Chore podejście, ale tak jest:(((
Pozdrawiam!!!

"Diet is a 'die' with a 't'" - Garfield

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1027 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5425
no jak sie sobie podobasz to juz wogole... zawsze mowi sie ze jest sie tak pieknym jak sie sobie samemu podoba (czy to z wiekiem bylo?? ) wiec to jest najwazniejsze. A jak ci sie nie podoba waga... wywal ja z domu ja tam nie mam i jestes happy bo nie wiem ile waze, a dzisiaj sie zwazylem i sie zalamalem... 79kg rano na badaniach a 81 o 18 po silowni... a myslalem ze chociaz z 84 bedzie i po co mi to bylo?? teraz tylko wiem ze spadlem
ale to chyba nie temat o mnie wiec sie zagalopowalem tak jak mowie - jak sie sobie podobasz to daj se na luz, innym tez pewnie sie spodoba a, no i wywal wage

powrót do żywienia po latach przerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
dobrze gada


polac mu

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 340 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6900
Hehehe, Siwex, coś czuję,że waga poleci :)

"Diet is a 'die' with a 't'" - Garfield

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11256
Ja już doszedłem do 83kg, ale cholera stworzyła mi sie mała oponka na brzuchu. Postanowiłem od poniedziałku przejsc na diete wysokotłuszczową, w wersji Sonbategociekaw jestem czy po 2-3 tyg utrace chociaz częśc tego tłuszczyku, tzn chciałbym stracić ok 4kghmm i czy bedzie wyraznie widać mięsnie brzucha, ktore od jakiegos czasu są schowane pod oponką

Jeżeli w niebie nie będę mógł palić cygar, nie pójdę tam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1027 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5425
waga niech leci, ale ta do wazenia a nie ta ktora sie wazy

a polac to jak wroce bo zaraz jade do wroclawia zlozyc papiren wiec nie wypada jechac po pijaku

powrót do żywienia po latach przerwy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Woda Tlenowa

Następny temat

czym zmniejszyc przemiane materi??

WHEY premium