SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

^^^Chociaz Matka nie Ta Sama Laczy Nas Spamerska Sztama ^^^^^ spam post doping!!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 203329

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3330 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12834
zalezy co oczekujesz od psa.
jak chcesz prosie to licz kasze i slonine codzien po 4-5zl pomnoz x30

ja karmie typa swoim bialkiem,piersiami,pedigree weight watchers etc.

egzystencja bez przekłamań,bez medialnego bełkotu.czystki etniczne celem przednim.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3273 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23422
MaxWhite zależy czy z metryką czy bez kumpel teraz będzie miał Amstaffy bez papierów ale pewniaki. Tak bywa wszystkie bojowe psiaki tak mają dostają po łbie ale swoje robią toleruje na razie inne psy?

Funduje Kuracje dla Homo szczegóły : http://www.imghost.pl/?id=8efce7f13f

Dział Doping

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3330 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12834
moze z 300eur na niego idzie na miecha.nie wiem.

egzystencja bez przekłamań,bez medialnego bełkotu.czystki etniczne celem przednim.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3330 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12834
toleruje,ale nie wszystkie.
od szczeniaka mial swoje jakies typy.
majac 12tyg chcial zayebac innego stafforda co mial rok

egzystencja bez przekłamań,bez medialnego bełkotu.czystki etniczne celem przednim.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
bedziecie wprowadzac pieski w swiat SAA ?

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
Pies Kamikadze

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3330 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12834
oxe planuje jak skonczy rok.5mg dziennie..ale nie mam pewnosci co do zapodawania,bo jak na 6,5 miecha wazy 18kg i forme ma naprawde pro muscle.

egzystencja bez przekłamań,bez medialnego bełkotu.czystki etniczne celem przednim.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3273 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23422
Qrwa mojemu coś od*****o zasmakował zwykłej kasy i to by wpierd***ł non stop ale mu nie pozwalam zbytnio

Funduje Kuracje dla Homo szczegóły : http://www.imghost.pl/?id=8efce7f13f

Dział Doping

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3330 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12834
ale kto mowi ze ja pozwalambyl na smyczy i myslalem ze sie powacha z nim

egzystencja bez przekłamań,bez medialnego bełkotu.czystki etniczne celem przednim.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
podoba mi sie wasze podejscie a takze psy ktore sa za***iscie szerokie o to chodzi.

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prop + venom + lowcarb dieta

Następny temat

Pierwszy cykl

WHEY premium