SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WSZELAKIE KONTUZJE - już nie tylko TU

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 52996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4417 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
Mystic86 - przede wszystkim odpoczynek i regeneracja! farmakologia ewentualnie, gdy występują silne bóle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5844
Kradam-dzięki za informacje:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21
Witam mam problem z prawąstrona barku jest bardziej uwidoczniony od lewej strony barku --jak ćwizce to sie bardziej uwydatnia prawa strona klatki barku kaptura czuje bul jak by mnie parzył i czuje zmeczenie prawej strony czym to jest spowodowane ze jak poćwicze to czuje bul prawej strony i mięśnie są bardziej opuchnięte mam to od dłuszego czasu i niewiem co z tym mam robić niemoge ćwiczyc bo mnie prawa strona piecze i puchnie od jakich kolwiek ćwiczen --prosze o porade z góry dziekuje .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21
hey dodam jeszce ze nigdy niemiałem problemu z tym zawsze mięśnie mi sie jednakowo budowały a teraz mam problem ze prawa strona większa od lewej i to jest widoczne moze ktoś wie co zastosowac jakie zabiegi czy rehabilitacje żeby tak niepiekło i zeby bul ustał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
zawsze robisz treningi na maxa? jesli tak to kiedy miales ostatnio przerwe?

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21
ostatno dawno niećwicze dwa lata niewiem może w pracy mięsien naciągnołem bo czuje pieczenie i takie rwanie ale moge ruszac tylko jak pocwicze to bardziej sie uwydatnia prawa strona a dokłądniej prawy bark klatka kaptur i grzbiet niewiem co to moze byc do kogo sie z tym zgłosic ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
najpierw to raczej do rodzinnego

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21
dzieki OSKA5 narka zobaczymy co bedzie i jak wiesz kasa mniejsza z tym ale żeby pomogło bo inni biorą a nic niepomaga .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5259 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61816
Witam mam taki problem cwicze juz rok i od jakiegos czasu zauwazylem ze gdy napinam klatke to czuje bolesny skurcz miesni klatki czy to jest normalne a moze brak witamin lub mineralow prosze o rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 203 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9396
Witam. Mam problem z kolanem, przed wakacjami(chyba w maju) podczas amatorkich zawodów MMA nabawiłem sie kontuzji lewego kolana(nie mogłem wyprostować nogi). Ortopeda stwierdził ze to mięsień jest napięty i ma przykurcz(lub coś w tym rodzaju, powiedział że to wina mięśnia), dostałem leki rozluźniające,przeciwzapalne i przeciwbólowe i miałem starać sie prostować noge i z czasem przejdzie, bo inaczej miałem iść do szpitala na wyciąg jesli w ciągu 2-3 dni jej nie wyprostuje. Miał racje, noge wyprostowałem i mogłem normalnie chodzic/ćwiczyć, jednak mały ból czasami powracał(i nadal powraca) przy mocnym wyproście lub gdy np. podskakuje na wyprostowanych nogach. Mimo że mineły prawie 4miesiące czasami czuje dyskomfort w tym kolanie. Najdziwniejsze jest to, że nic nie dokucza przy dużym wysiłku np. przysiady, albo rower(w wakacje zrobiłem nawet 450km w dwa dni i wogóle kolano mnie nie bolało). Wczoraj byłem na pierwszym treningu po wakacjach i podczas rozgrzewki czułem troszkę kolano, ale juz podczas ćwiczeń nic mnie nie bolało.
Czy jest to normalne po takim urazie? Mięsień jeszcze sie nie zregenerował w pełni?



Zmieniony przez - szuwar333 w dniu 2006-09-05 15:12:37
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kontuzja :/

Następny temat

Problem z głową, pomocy

WHEY premium