SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WSZELAKIE KONTUZJE - już nie tylko TU

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 53009

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 44 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 942
witam
przygotowywuje sie do sezonu ( piłkarskiego) no i chcialem potrenowac szybkie starty... porzadnie sie rozgrzalem i porozciagalem jednak po trneingu zaczalem odczuwac dyskomfort w okolicach miesnia ledzwiowego( jest taki ? ) ... wzsystkow wskazuje na to ze naciagnalem ten miesien. mam do dyspozycji fastum,bengay, diamond ice gel, plastry rozgrzewajace...co najszybciej zregeneruje miesien ? i czy cos jeszcze mi polecacie do szybkiego powrotu do zdrowia ?

pozdrawiam

Ronaldinhooo....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 207 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8198
amelia no to wiadomo ze jesli jest w dolnej czesci posladka to bedzie przeszkadzal bardzo w siedzeniu bo wlasnie na tej czesci posladka siedzisz :>
nie wiem ja jeszcze takiego czegos nie mialem :p nie kopia mnie w dupe ;D

you can gain if you want

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
proszę o informacje na temat PRZEROSTOWEGO zapalenia błony maziowej. Szukałam w internecie,ale nie znalazłam informacji na temat tego rodzzaju zapalenia. za pomoc byłabym bardzo wdzięczna.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Krzychudan:
Jest taki mięsnień http://www.rad.washington.edu/atlas2/iliopsoas.html - ta część z prawej (psoas). Tyle, że ciężko do niego dotrzeć. Pozostaje odpoczynek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 44 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 942
ok dzieki... no bardzo prawdopodobne ze to ten miesien... powoli te moje wzystkie specyfiki pomagaja mi ...a ile moze trwac regeneracja tego miesnia jezeli podczas zwyklego chodzenia nie boli mnie ? wiem ze to pytanie jest troche retoryczne ale chodzi mi o orientacyjny czas bo niedlugo oboz...
z gory dzieki

Ronaldinhooo....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 382
Juz hirurg postawil diagnoze - stłuczony nerw kulszowy, dlatego pierunsko boli :/ Jak chcecie kogos unieruchomic min. na tydzien w chacie kopa w nerw kulszowy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 44 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 942
siema...

powoli dochodze do siebie...miales racje kradam ten miesien jest dosc gleboko dlatego zdecydowalem sie na kuracje laserami i ultradzwiekami +fastum , masaż.

po 2 dniach juz czuje poprawe ...

polecam takie zabiegi...

Ronaldinhooo....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 382
Wracam kolejny raz od lekarza i jest zle to jednak trwale uszkodzenie nerwu kulszowego i tak juz zostanie :/ :((
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Jakiej specjalności jest ten lekarz? Czy był trzeźwy jak to mówił?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 382
Chirurg, najpierw tydzien temu mowil ze to stluczenie nerwu przepisal mi masc, spray i leki przeciwzapalne teraz bol jest mniejszy ale jest i on stwierdzil ze nic mi nie pomoze bo to trwale uszkodzenie nerwu kulszowego , dal mi skierowanie do neurologa ale no wlasnie ale musze czekac bo sa kolejki do neurologa :/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kontuzja :/

Następny temat

Problem z głową, pomocy

WHEY premium