SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam nie należy sie tu Ban %-) uderzanie, ściskanie i spamowanie %-)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 155534

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 295 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7483
Klasa druga. Profil mat-inf a do tego dodane geo bo część klasy geo rozszerza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
No to bardzo ładnie. Ja mam mature w tym roku a do ocen jakoś nie przywiązuje teraz wagi

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 295 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7483
a z czego piszesz?? ja chyba bede pisał z polskiego podstawowego i angielskiego podstawowego... no i geografia, tylko jeszcze nie wiem jaka, ale chyba będzie rozszerzona

Zmieniony przez - Okruch w dniu 2008-01-10 17:25:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
Hehe to tak jak ja. Polski angielski geografia.Poziom podstawowy.

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co tak spam ucichł?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w konkursie kto bierze udział?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8109
Ja się dopytywałem, tyłek zawracałem, więc chyba już wezme . Szkoda tylko, że ciężko zdobyć jakieś konkretne informacje na temat mojego ulubionego zawodnika, który raz że nie jest zbytnio medialny, to jeszcze dawno nie walczył... Trzeba będzie dobrze się zastanowić, kogo wziąć "pod lupe", bo niestety, ale znacznie łatwiej będzie napisać ciekawą prace o popularnym w danej chwili zawodniku, niż o takim, który był popularny w czasach kiedy to internet nie hulał. Niestety, ale internet i jakieś czaspoisma tematyczne będą jedynymi źródłami, więc dobrze by było aby żyri wzieło pod uwage również to, kogo się opisuje i jaki nakład pracy trzeba włożyć w dotarcie do informacji i źródeł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oczywiście, że będzie brane to pod uwagę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
Ja tam wam będe kibicować bo się nie znam

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dla chcącego nic trudnego.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

UFC 76 - dyskusje przed galą

Następny temat

Badr Hari - prośba o info o zawodniku...

WHEY premium