SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam nie należy sie tu Ban %-) uderzanie, ściskanie i spamowanie %-)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 155538

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2332 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34413
Odwagi nie mają żeby sie wypowiadać, ale userów jest dużo

Nie ma się czego bać, przeciez to tylko internet - rozrywka. Nikt tu przecież nie dostanie w pysk hehe jak napisze ****owego postaKażdy od jakiejś wypowiedzi zaczynał - dział się dopiero rozkręca - atmosfera jest przyjazna. Lepiej zacząć pisać u nas w dziale niż na konkurencyjnych forach gdzie siedzą sami starzy forumowi wyjadacze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
Chodziło mi własnie o to że boją się że zostaną pojechani po ambicji czy że coś głupiego napiszą, do tego dochodzi brak doświadczenia czy zainteresowania w temacie. Są różne fobie. Ja też tylko obserwuje bo nie wiem czy miałbym coś ciekawego do dodania a o dupie marynie to można gadać w spamach

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2332 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34413
Chodziło mi własnie o to że boją się że zostaną pojechani po ambicji czy że coś głupiego napiszą, do tego dochodzi brak doświadczenia czy zainteresowania w temacie. Są różne fobie. Ja też tylko obserwuje bo nie wiem czy miałbym coś ciekawego do dodania a o dupie marynie to można gadać w spamach

Rozumiem o co ci chodzi. Nie trenuje sw, jedynie siłka i teraz to rekraacyjnie tak żeby byc w jako takiej formie. Sporty walki to moje hobby, które oglądam od małego. Oglądam Boks, MT, K1, MMA, pamiętam jak czekało się na Dziennik TV w którym pokazywano czasami urywki walk Marka Piotrowskiego. Też nie uważam sie za znawce tematu czasami na niekórych forach to głupio się odezwać zeby nie palnąc jakiegoś babola. A u nas w dziale jest luzik, ekipa piszących dopiero się klaruje, z dnia na dzień poziom wzrasta, pojawiają się nowe osoby fajnie być częśćią tego .Do Foda mam szacunek odwala dobrą robotę wydawąło się żę dział padnie po wielkim exodusie na bf. Był jescze Kilibian ale on chyba zrezygnowal z funkcji moda.

PS
Żeby nie było jade po innych forach to za wzór forum o Mma i sportach walki uważam forum na kórym działa Anjew - dla mnie wzór moda. Ale jestem na sfd bo to forum z klimatem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
dandyk12 to zupełnie tak jak ja. Może zbiore się w sobie i dołącze do waszej ekipy Teraz lece do piwnicy troche się poruszać
Pozdrawiam Wszystkich

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2332 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34413
A na bf niezłe jaja, ja jestem w szoku że wszystkie brudy w.y.j.e.b.a.l.i. ot tak sobie na powierzchnie

Zmieniony przez - dandyk12 w dniu 2008-03-09 18:36:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
daj linka

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2332 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34413
wejdź na ich scenę MMA K1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dandyk co jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2332 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34413
Po prostu wrzucili prywatne rozmowy moderatrów dotyczące konfliktu Jodan - Marian do wglądu publiki - to chyba jest ta "legendarna loża". Dla mnie to troche nie fair - Marian odszedł i final. Po co robic z tego publiczne widowisko

**** wie moze jakiś haker im to wyciągnoł na śwatło dzienne. ******le nawet tego nie czytam hehe. A Marian wydawał sie spoko kolesiem, tylko dostawał białej gorączki jak słyszał słowo Gołota i Michalczewski

Zmieniony przez - dandyk12 w dniu 2008-03-09 19:02:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
jarzynka mi brakuje w uderzanych zawsze były jakieś ciekawe newsy

Business as usual

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

UFC 76 - dyskusje przed galą

Następny temat

Badr Hari - prośba o info o zawodniku...

WHEY premium