SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam nie należy sie tu Ban %-) uderzanie, ściskanie i spamowanie %-)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 155530

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
Stara bida Ja zaczynam się do studniówki powoli szykować żeby dziewczynie wstydu nie narobić Ja to bym najchętniej w dresach poszedł. A powiedz jak tam ten artykuł o dopingu w MMA ? Produkuje się coś

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wczoraj, i dzisiaj miałem problemy z netem więc cienko idzie.
***ana kablówka.
na weekend przysiade do kompa, to cos nabazgrole.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
To czekam z niecierpliwością. Właśnie wróciłem z siłowni. Mało mi biceps nie wybuchł

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1155
Stary co ty łykasz ze ci bicebsy wybuchaja :)

"POZWOL MI ZWYCIEZYC, A JESLI NIE ZDOLAM, POZWOL MI BYC DZIELNYM W MEJ WALCE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
Raczej czego ja nie łykam. Z suplementacji oczywiście

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
Time2Die Ty widze spamujesz gdzie sie da....

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
Jak widać. Pisałem że na parę frontów robię.

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
też to zauważyłem

Panowie, wziąłem od kuzyna mojej kobiety fajną grę Tet Drive Unlimited, czy jakoś tak. Prze****ska gra, piękna grafika, i super grywalność. Polecam wszystkim, którzy lubią samochodówki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
A całymi dniami siedze na forum to trzeba sobie zajęcie znaleść. Szukam przyjaciół w Internecie i tak naprawdę mam na imię Wojtek

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
ja w ogóle gier nie lubie.
Ostatnie w co grałem to fifa 07 z kumplem. Ale co jakiś czas temu już było.

To czemu w profilu masz Mateusz???

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2008-01-18 00:09:09

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

UFC 76 - dyskusje przed galą

Następny temat

Badr Hari - prośba o info o zawodniku...

WHEY premium