SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam nie należy sie tu Ban %-) uderzanie, ściskanie i spamowanie %-)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 155571

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siema
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
Elo elo. Chłopaki przez ten zmieniony avatar przestają mnie w innych działach poznawać

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
SIemaa:)

e ten avek spoko ale poprzedni lepszy

Dzis wolny dzien od treningu, dobrze nawet bo jestem megaaaa niewyspany..:P

Pozdro fighterzy

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 295 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7483
ja też dzisiaj odpoczywam a jutro moja ukochana klatka wiecie coś o gali boksu w Lublinie 9 lutego? (wiem że to nie mijesce na ten post ala darujcie mi to )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
Uważasz że tamten był lepszy? Bo ja sam nie wiem.Dowiedziałem się w innym dziale że zajarałem się 70 w udzie Chaczyka i aż zacząłem robić przysiady

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816




śliczna, nie mogę oderwać wzroku..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
No ładna nawet bardzo

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mi się podoba maksymalnie.
co tu dzisiaj tak cicho panowie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
A wiesz jakiś taki dzień.ferie mi się kończą to chyba wogóle przez ostatni okres edukacji będę offline :/

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no nauka najważniejsza.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

UFC 76 - dyskusje przed galą

Następny temat

Badr Hari - prośba o info o zawodniku...

WHEY premium