SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam nie należy sie tu Ban %-) uderzanie, ściskanie i spamowanie %-)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 155643

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
Witam kierownictwo
U mnie spoko. Jutro próbna matura a ja jestem w dupie
Narazie zagłębiam się w opracowaniach

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To nie spamuj, tylko marsz do książek!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
Na necie szukam inspiracji w opracowaniach. Ale rzeczywiście zaraz lece tylko wydrukuje coś sensownego! Dobrze że tuszu od groma nakupowałem

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powodzenia życzę, chociaż to tylko próbna matura.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
Dziękuję. I Lece się pouczyć. Ale od czegoś trzeba zacząć FOD
Do wieczora!

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
3maj się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
ano faktycznie fbw to helsing robił bana pewnie dostał za spamowanie ja też jutro próbna z polaka poucze sie wieczorem

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
Ja właśnie skończyłem się edukować. Przepakowałem się intelektualnie dzisiaj. Aż czacha dymi. Dawno tyle nie siedziałem. A co dopiero pare dni przed maturami... olaboga

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
eee mam maxymalnie do dupy dzień nic mi nie wchodzi

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
Coś na siłce w szkole??

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

UFC 76 - dyskusje przed galą

Następny temat

Badr Hari - prośba o info o zawodniku...

WHEY premium