SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Profesjonalizm" po policyjnemu

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10963

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 658 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5836
Za śmierć psa odpowiada ten kto go zastrzelił.
Gospadarz był jak najbardziej na miejscu, chodziło mi troszkę o coś innego. Załóżmy, czysto teoretycznie, że w tym domu nie ma psa. Do dzieczyny przychodzi kolega z klasy, z psem, w celu na przykład pożyczenia książki. W ty momencie ma miejsce akcja AT. Małolat zostaje skuty, jego pies zastrzelony - tylko dlatego ze znaleźli sie w nieodpowiednim miejscu w niewłaściwym czasie. Bo nie sądze zeby nasi "dzielni antyterroryści" wnikali czy gościu jest domownikiem i czyj to pies. A prawa obywatelskie? Mozemy ich użyc w wygódce jak sie papier skończy...

ISENGRIM&CATRIONA - ŚWIĘCI Z WROCŁAWIA

Pas służy do podtrzymywania spodni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najlepiej to wypuścić wszystkich zwyroli,gangsterów,i innych elementów na wolność,zaprzestać jakich kolwiek działań w celu pilnowania porządku,wtedy ****a będziecie mieli swoje za***ane państwo prawa i porządku.

Zmieniony przez - dragon1987 w dniu 2005-01-28 14:02:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pershing: Swoimi dalszymi "złotymi myslami" udowodniłeś że Twoja wiedza na ten temat jest żałosna.
------------------
Ty udowodniles ze jestes pajacem. Skoro chcesz "dyskutowac" na tym poziomie to prosze bardzo.

Co rozumiesz przez "brak rozpoznania" ? Domek tego wieśniaka to nie twierdza, nie trzeba było przed robotą wysyłać na miejsce śmigłowca, o jakie rozpoznanie Ci chodzi.
-------------------
Chociazby o ustalenie ze gosc ma psa.


Chyba za dużo TV oglądasz...
--------------------
Chyba sam sie za duzo Brudnego Harryego naogladales.


Piszesz dużo ale nie na temat, używasz słów których nie rozumiesz. Na jakie zastane okoliczności na miejscu AT-cy nie byli przygotowani ?
---------------------
Na psa.

Wcześniej pisałeś : "jesli podejrzany ma psa to sie bierze nan siatke" i "Zastrzelili psa zamiast unieszkodliwic"
----------------------
A, to o takie psy Ci chodzi.

Oczekuję od Ciebie jasnej odpowiedzi.
-----------------------
Dostales.

Napisz jakie to typy ? Jak pogrzebiesz w necie to napewno znajdziesz, jeden typ
------------------------
Nie wiem, nie znam nazw i nie interesuje mnie to. Nie mam zwyczaju zapisywac kazdej informacji o ktorej kiedys uslyszalem, czy sprawdzac danych kazdego sprzetu ktory zobaczylem. Natomiast akurat taki sprzet widzialem w nagraniach z akcji przeciweko wlasnie psom (tym razem czteronoznym). Natomiast jesli Tobie sie zdaje ze na calym swiecie wszystkie firmy robia ten sam model to wspulczuje.

Nie zabieraj glosu na tematy o których "nie wiesz". Z Wujkiem juz się całkowicie zagalopowaleś, radzę Ci trochę poczytac na ten temat i spróbowac spojrzeć na to obiektywnie, nie tylko ze stony biednych, "bezbronnych" górników. Nie chce mi się o tym pisać bo to sprawa polityczna, a ja polityki nienawidzę.
--------------------------
Sam sie zagalopowales. A akurat o tym temacie wiem. Mam ci poszukac nazwisk tych gestapowcow?

Za mało, podaj wszystkie przykłady błędów policyjnych z ostatnich 50 lat,
---------------------------
Swiadome dzialanie policyjnej mafii nie jest bledem. A tym niestety jest przejmowanie sopockich dyskotek i to co sie przy tej okazji wyrabia. Wrabianie kogos nie jest bledem, lecz swiadomym dzialanie. A jesli ludzkie zycie traktujesz w kategorii bledu, to jestes cytujac jednego z moich kumpli policjantow: pogrobowcem zomo.

[ciach]kilku[ciach]
---------------------------
Kilku? Ty mi lepiej znajdz "jednego sprawiedliwego" w drogowce.
Wiesz co sami gliniarze mowia o "uzdrowieniu" policji? Wywalic oficerow, wszystkich powyzej 10 lat starzu, drogowke, centralne beczki smieczu i prewencje. Z reszta zaczac od nowa.

lub zapierolił głową o kant szafy.
---------------------------
Albo spadl ze schodow? Albo go pogotowie zabilo? Zalosny jestes.

Moje zdanie o tonfie jest tyakie samo jak Twoje. Kilku gości ? W patrolu jest dwóch, lub czasem jeden sam pan dzielnicowy którego sprawność fizyczna pozwala mu na obezwładnienie nieuzbrojonego pięciolatka.
----------------------------
A czyja to wina? Ostatnio kumpel opoweiadal jakie mial tersty sprawnosciowe przy egzaminie na aspiranta. Nie pamietam dokldnej liczby, ale bylo to cos w stylu osmiu pompek. W kazdym badz razie jakas smiesznie niska i "niedziesietna" liczba.

"Element ryzyka" Mnie uczyli żeby ryzyko minimalizować, gliniarz który ma poukładane w głowie nie będzie ryzykował życia w sytuacji kiedy nie musi bo przecież sam ma żone i dzieciaki i nie chce zeby zostały one sierotami.
-----------------------------
To niech sie wezmie za zamiatanie ulic. Wiadomo ze nie ma skakac na glowke z mostu, ale pewne ryzyko musi byc brane pod uwage.

Nie umiesz czytać ? Dałbym im "Chrabąszcze" załadowane do magazynaka w takiej kolejności : 50, 50, 30, 30, 20. Pewnie i tak nie rozumiesz o co mi chodzi, ale przecież doskonale znasz to środowisko więc się dowiedz..:)
-----------------------------
Napisales ze takie bys chcial dac. No ale przeciez zawsze mozesz sie pomylic. Znamy takie wypadki, czyz nie?


dragon1987: Najlepiej to wypuścić wszystkich zwyroli,gangsterów,i innych elementów na wolność,zaprzestać jakich kolwiek działań w celu pilnowania porządku,wtedy ****a będziecie mieli swoje za***ane państwo prawa i porządku.
---------------------------
Przeciez wlasnie je masz. Z "elementami" w mundurach.

Zmieniony przez - Boruta w dniu 2005-01-28 14:09:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4367
Witam po dłuższej nieobecności

Żeby omawiana wyżej sprawa była jasna trzeba dodać to co pominęły
gazety by wina była jasna i klarowna a pisak i papier zarobiony:

Przed rozpoczęciem procedury "wejścia z drzwiami"
3 razy proszono o polubowne otwarcie drzwi, w odpowiedzi usłyszano
cytuje " tata powiedział żeby byle kogo do domu nie wpuszczać" :) !
się wcale nie dziwie że chłopaków szlag trafił :).
Z tego co przeczytałem gość odgrażał się policjantom że jak wejdą to ich pozabija.

Po drugie jeśli podczas interwencji policjant uznał iż pies stanowi zagrożenie to podjął właściwą decyzję sentymenty odłóżmy na bok.
Jeśli „poszkodowani” nie zastosowali się do poleceń, powinni liczyć się z tym iż interwencja AT to nie wycieczka do lunaparku i właśnie skończył się czas zabawy w kotka i myszkę z mundurowymi policjantami.
Tatuś chciał być twardzielem do końca to dostał lekcje pokory może go to
nauczy szacunku dla prawa a że dodatkowo poszkodowana została
fizycznie/psychicznie rodzina pana odważnego to już zupełnie tylko jego winna.
Nie demonizujmy niewinnemu za darmo czarni na chatę nie wjadą.
Niech boją się winni i czują respekt przed policją.
Tyle na razie bo czas mnie goni.

Pozdrawiam

P.S

Strasznie bym obejrzał ten film z łapaniem psa w „siatkę” w pomieszczeniu
2 x 2.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam Kicius, tak długo mnie nie było ?

Isengrim :"Małolat zostaje skuty, jego pies zastrzelony - tylko dlatego ze znaleźli sie w nieodpowiednim miejscu w niewłaściwym czasie. Bo nie sądze zeby nasi "dzielni antyterroryści" wnikali czy gościu jest domownikiem i czyj to pies. A prawa obywatelskie"

Niestety jesli sytuacja tego wymaga tak sie też stanie, małolat zostanie skuty a pies zastrzelony. Prosiłem Cię o obiektywizm, niestety Ci go bardzo brakuje. Znasz takie powiedzenie ? "Gdzie drwa rąbią..." Jakże pieknie pasuje ono do tej sytuacji. Winny jest stary dziewczynki, nikt inny, tak jak napisał Van, stary chciał strugać twardziela ? Pokazał jaki twardziel z niego, potrafił nawet poświęcić psa córki żeby to udowodnić, według mnie "twardziel" nie z tej ziemi

Boruta : "Ty udowodniles ze jestes pajacem." Sam się w tej chwili określiłeś, moim zamiarem nie było obażanie Twojej "skromnej" osoby ale tylko chciałem Ci udowodnić ze nie jesteś omnibusem i nie powinieneś zabierać głosu na tematy o których masz zero pojecia.

"Chociazby o ustalenie ze gosc ma psa." Parktycznie każdy wieśniak ma psa, 2 na dworze i czasem 3 w domu. Informacja o psie ? Ok, tylko ze tak jak pisałem POLSKA POLIICJA NIE DYSPONUJE SRODKAMI DO UNIESZKODLIWIANIA PSÓW (bez urazu, dla psa oczywiście i taka informacja pozostaje tylko informacją, nic więcej.

"Nie wiem, nie znam nazw i nie interesuje mnie to. Nie mam zwyczaju zapisywac kazdej informacji o ktorej kiedys uslyszalem, czy sprawdzac danych kazdego sprzetu ktory zobaczylem. Natomiast akurat taki sprzet widzialem w nagraniach z akcji przeciweko wlasnie psom (tym razem czteronoznym). Natomiast jesli Tobie sie zdaje ze na calym swiecie wszystkie firmy robia ten sam model to wspulczuje".

Dalej będe drążył temat Twoich "siatek na psy". Znowu udowodniłeś ze masz zero pojęcia o sprzecie używanym przez polską policje. Nie wiem czy wiesz ale sprzęt policyjny musi mieś atest, nie wiem gdzie widziałeś te filmy o "siatkach na psy" ale chyba widziałeś to na jakiejś arabskiej stacji tv, może to AL DŻAZIRA ? "Na akcjach przeciwko psom" Ta akcja nie miała na celu unieszkodliwienia psa ! POLSKA POLICJA NIE DYSPONUJE TAKIM SPRZĘTEM, czy to juz jest dla Ciebie jasne ? Jeśli jeszcze nie to ja wymiękam i nie będę już z Tobą dyskutował na ten temat. Może ktoś inny Ci to wytłumaczy bardziej obrazowo.


"Swiadome dzialanie policyjnej mafii nie jest bledem, A tym niestety jest przejmowanie sopockich dyskotek i to co sie przy tej okazji wyrabia."
"Mam ci poszukac nazwisk tych gestapowcow?"
"A jesli ludzkie zycie traktujesz w kategorii bledu, to jestes cytujac jednego z moich kumpli policjantow: pogrobowcem zomo."


Wyluzuj się chłopie, Twoja nienawiść do policji mnie przeraża, może powinieneś pogadać o tym z psychologiem. Przykro mi że jacyś policjanci przejęli Ci bramkę w jednej z sopockich dyskotek ale to już nie mój problem, ja na bramkach nie stoję, bo mi nie wolno
Policja i wojsko to takie instytucje w których zdarzają się błędy, niestety czasem giną przy tym ludzie, ale nie myli się ten kto nic nie robi.

"Kilku? Ty mi lepiej znajdz "jednego sprawiedliwego" w drogowce.
Wiesz co sami gliniarze mowia o "uzdrowieniu" policji? Wywalic oficerow, wszystkich powyzej 10 lat starzu, drogowke, centralne beczki smieczu i prewencje. Z reszta zaczac od nowa."

Ty naprawdę masz paranoję ! Myślisz że zansz sposób na uzdrowienie policji ? To extra, opatentuj ten sposób, trzeba żeby zobaczył go cały świat, bo praktycznie w każdym kraju znajdziesz skorumpowanych gliniarzy, polityków, sędziów, lekarzy. Miałeś mi napisać o "czystych" środowiskach.

"Albo spadl ze schodow? Albo go pogotowie zabilo? Zalosny jestes."

Nie zrozumiałeś mnie, chodziło mi o to że gówniarzy musimy kuć nie dlatego że sie ich boimy ale ze wzgledu na ich głupie pomysły samookaleczeń lub próby samobójcze. Ze schodami masz rację, mogę Ci podac przykład małolata który schodząc po schodach nagle się przewrócił (specjalnie) i uderzył głową o stopień, wiesz ile papierów trzeba z tego pisać i tłumaczyć ze to nie policjant mu wypłacił ? Napewno nie wiesz.

"To niech sie wezmie za zamiatanie ulic. Wiadomo ze nie ma skakac na glowke z mostu, ale pewne ryzyko musi byc brane pod uwage."

Powtórze tylko swoje słowa, ryzyko można, a nawet trzeba minimalizować bohaterze... W tej sytuacji policjanci postąpili wzorcowo. Wiesz gdzie kończy większość bohaterów ?

"Napisales ze takie bys chcial dac. No ale przeciez zawsze mozesz sie pomylic. Znamy takie wypadki, czyz nie?"

Zamy, jeden tragiczny, i uzywanie tego przypadku do tego typu dyskusji swiadczy tylko o Twoim braku taktu i obiektywizmu. Jesteś jednym z tych ludzi którzy tylko czekają na potknięcie policji żeby sobie po nich pojeździć bo kiedyś przjęli Ci dyskotekę w Sopocie. Nie odpowiedziałeś na wiele z moich pytań, nie oczekuję że teraz na nie odpowiesz. kończę dyskusję z Tobą bo nie ma ona dla mnie sensu, mogę podyskutować na takie tematy z kimś kto ma chciaż trochę pojęcia o robocie AT, nie z Tobą, szkoda mojego czasu.

Sorry za brak składu ale mi sie spieszyło Pozdrawiam.

P.S. Nie jestem "pogrobowcem Zomo", nie mam z ZOMO nic wspólnego bo w policji pracuję dopiero 5 lat. Chociaż dla Ciebie wszyscy gliniarze to tępe zomole...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4112
van i to jest dobra odpowiedz , a ******ły jakie tu sa wypisywane to jest żałosne. Ktos kto sie niezna na robocie policyjnej i nie ma zielonego pojecia jakie sa procedury zawsze bedzie dolewał wody na młyn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie powinieneś zabierać głosu na tematy o których masz zero pojecia.
------------------
Jesli o czyms pojecia nie mam to glosu nie zabieram. Proste?

POLSKA POLIICJA NIE DYSPONUJE SRODKAMI DO UNIESZKODLIWIANIA PSÓW
------------------
I to ma byc ****a usprawiedliwienie? TO NIECH ZACZNIE DYSPONOWAC.

Wyluzuj się chłopie, Twoja nienawiść do policji mnie przeraża, może powinieneś pogadać o tym z psychologiem. Przykro mi że jacyś policjanci przejęli Ci bramkę w jednej z sopockich dyskotek ale to już nie mój problem, ja na bramkach nie stoję, bo mi nie wolno
Policja i wojsko to takie instytucje w których zdarzają się błędy, niestety czasem giną przy tym ludzie, ale nie myli się ten kto nic nie robi.
-----------------------
Bledy? To jest jeden wielki blad i smierdzacy rynsztok. Sam pogadaj z psychologiem, przydaloby ci sie.

Ty naprawdę masz paranoję ! Myślisz że zansz sposób na uzdrowienie policji ?
-----------------------
Rozumiem ze Ty jestes ten od pisania? No to popros kolege ktory czyta zeby Ci przeczytal co napisalem. Tak mowia normalni policjanci, a nie ja.

Miałeś mi napisać o "czystych" środowiskach.
------------------------
Nic Ci nie mialem napisac.

Nie zrozumiałeś mnie, chodziło mi o to że gówniarzy musimy kuć nie dlatego że sie ich boimy ale ze wzgledu na ich głupie pomysły samookaleczeń lub próby samobójcze.
--------------------------
Obaj wiemy jak to wyglada. Na***iesz dzieciakowi a potem gadasz o samookaleczeniu.

Ze schodami masz rację, mogę Ci podac przykład małolata który schodząc po schodach nagle się przewrócił (specjalnie) i uderzył głową o stopień, wiesz ile papierów trzeba z tego pisać i tłumaczyć ze to nie policjant mu wypłacił ? Napewno nie wiesz.
-----------------------------
Moge Ci podac przyklad gestapowcow katujacych dziewczyne a potem twierdzacych na kolegium ktore JEJ zrobiono ze bila glowa w sciane.

Powtórze tylko swoje słowa, ryzyko można, a nawet trzeba minimalizować bohaterze... W tej sytuacji policjanci postąpili wzorcowo. Wiesz gdzie kończy większość bohaterów ?
-----------------------------
Jesli dla Ciebie to obezwladnienia w kilku jakiegos dziadka potrzeba bohaterstwa to wlasnie podsumowujesz polska szkielownie.

Zamy, jeden tragiczny, i uzywanie tego przypadku do tego typu dyskusji swiadczy tylko o Twoim braku taktu i obiektywizmu. J
-----------------------------
Ach tak? Nie wolno wytykac mordercom co zrobili? Bo to brak taktu? Jak w szkole pani o holokauscie mowila pewnie tez tak twierdziles?

Jesteś jednym z tych ludzi którzy tylko czekają na potknięcie policji żeby sobie po nich pojeździć bo kiedyś przjęli Ci dyskotekę w Sopocie.
-----------------------------
Moze ciezko kraweznikowi zrozumiec ze dla innych swiast sie nie konczy na dyscy.


Nie jestem "pogrobowcem Zomo", nie mam z ZOMO nic wspólnego bo w policji pracuję dopiero 5 lat.
------------------------------
Sprawdz sobie w slowniku znaczenie slowa "pogrobowiec" moj Ty policjancie z dowcipow.

Chociaż dla Ciebie wszyscy gliniarze to tępe zomole...
-------------------------------
Tak sie sklada ze wielu moich kumpli i uczniow to szkiely. I dla nich tacy jak Ty to wlasnie tepe zomole.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4112
ty boruta niewiem czy to jakas konsekwencja w tym co robisz lub metodyka , ale ty masz jakies problemy z samym sobom, albo kogos akakujesz , labo obrarzasz , na wszystkim sie znasz prawie jak Leper. Skad u ciebie tyle nienawiści a przecierz jestes pedagogiem szkolisz ludzi, uczysz policjantów. Chyba w tej pogoni za uzdrawianiem swiata sie troche zagubiłeś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2201 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15791
Pewne subtelne granice jednak zostały przekroczone.

Po pierwsze granice dobrego smaku, po drugie granice kompetencji.


Zmieniony przez - Kicius w dniu 2005-01-28 23:05:11

So give it up you bloody sods you'll not be getting laid
And the sooner that you're out the door the sooner we'll be paid

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak Lewro, mysle ze mam jakis problem skoro chce mi sie z takimi jak Wy w ogole gadac. Ale zapewniam ze pracuje nad tym by Was zlewac przyslowiowym "cieplym moczem".
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kłopotliwe seiken

Następny temat

dobre filmy?

WHEY premium