SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Profesjonalizm" po policyjnemu

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10975

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
z tego co mi wiadomo wlasnie takie sa procedury ze jesli atek uzna ze pies mu zagraza powinien go zastrzelic... wierzcie mi ze ja naprawde lubie psiaki i jak bym zobaczyl np ze jakis s****ysyn chociazby drazni psa to bym nogi z dupy wyrwal ale takie sa procedury i niewidze w tym braku profesjonalizmu jak napisalem wyzej dupy dali wywiadowcy i chyba dyzurny na tej wiosce ale mozliwe ze ktos wyzej albo ze to nie wina dyzurnego (nie jestem pewien kto decyduje o wezwaniu at)

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Tak jak piszesz-ktoś dał dupy, i to ktoś z policji. I to jest właśnie brak profesjonlaizmu.

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
w kazdym razie fakty sa dwa po pierwsze ten koles nastepnym razem dwa razy pomysli zanim spojrzy krzywo na policjanta oraz taki ze zlamanego grosza od panstwa nie dostana ci ludzie

z calej tej histori to mi tylko tego psa szkoda tak naprawde ale co poradzic jak zwykle zwierzak placi za glupote wlasciciela i kogos z policji
ja wiem ze zawsze mozna gdybac co by bylo gdyby (w mysl przyslowia madry polak po szkodzie) ale 10cio latek by znalazl ze 2 dogodniejsze momenty do zwiniecia tego goscia nawet jesli te akcje musialo wykonac at (co jest dla mnie kompletnym bezsensem bo od takich zadan to jest prewencja) to mogli

a) zaczekac az gosc wyjdzie z domu
b) zaczekac az corka wyjdzie do szkoly

przeciez ten koles to nie jakis gangster z magdalenki ktory sie zabarykadowal w domu
zwineli goscia na od******l sie no ale jak pisalem to nie wina samych atekow chyba

przyznam sie szczerze ze cala ta akcja tez budzi we mnie niesmak ale zwroccie uwage ze chlopcy z at zrobili wszystko jak trzeba weszli wszystkich skuli psa nazwijmy to delikatnie wyeliminowali i tyle a ze wcale sie tam niepowinni znalezc to juz inna bajka

z jednym sie musze zgodzic niestety ze brakowalo tam jeszcze tylko rutkowskiego wiatraka i transportera opancerzonego

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie zrobili jak trzeba. Zastrzelili psa zamiast unieszkodliwic. Skopali skutego. I skuli dzieciaka.

Zmieniony przez - Boruta w dniu 2005-01-03 12:48:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
"Zastrzelili psa zamiast unieszkodliwic. Skopali skutego. I skuli dzieciaka."

co mial stanac i krzyczec siad do niego nie ma takiej opcji jak siatka w kazdym razie nie na psa siatke stosuje sie na ludzi i zadkie zwierzaki itp ale nie na kundla bo nikt ci niebedzie bral ze soba siatki wazacej gdzies tyle co kalach bo to podobna konstrukcja tylko po to zeby burkowi niestala sie krzywda?

jak juz pisalem dziennikarze czesto szukaja sensacji na sile ale mozliwe jest ze np poprawili mi pozcje butem a zonka zaraz w placz z tamtego tekstu wynikalo ze facet z wolnej stopki odpowiada dziwna sprawa ze on sie jakos nieskarzy

jak juz pisalem kuje sie wszystkich jak by tam byl kwachu albo papiez to tez powinni chlopaka skuc i tak robia najlepsi na calym swiecie wiec niewidze tu braku profesjonalizmu

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jasne, lepiej wziac kalacha i wszystkich rozwalic. Uwazaj tylko zeby kiedys Ciebie nie rozwalili za przechodzenie na czerwonym swietle. I nim zaczniesz opowiadac bzdury to sobie poczytaj uwaznie. Skoro sie wszystkich kuje to czemu nie skuli mlodszych dzieciakow? A w ogole to czemu ich nie rozwalili od razu? W koncu jak szalec to szalec, nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
a mnie za co hehe

calkiem malych dzieci sie nie kuje to chyba logiczne ale 17to letnia dziewczyne mozna spokojnie zaobraczkowac

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przeciez napisalem. Za przechodzenie przez jezdnie w niedozwolonym miejscu. Albo za nic jak juz nie raz bywalo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 658 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5836
Ano panowie Polska to taki kraj, gdzie za kradzież drewna wpada ci at do chaty i rozrabia, a GWAŁCICIELE, mordercy i gangsterzy chodzą wolno i się panoszą.

ISENGRIM&CATRIONA - ŚWIĘCI Z WROCŁAWIA

Pas służy do podtrzymywania spodni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ISENGRIM widujesz kiedy na ulicy gangsterów?

W jakim mieście?Bo ja to kurde nie widziałem na żywo gangstera,a chciałbym widzieć

Wszyscy nadają na Policje że zła,że nie robią to co powinni robić,kurde idźcie na policyjne studia i zróbcie coś żeby było lepiej w tym zasranym kraju

Wszyscy narzekają a sami nie wiedzą co chcą?Jak zrobić żeby wyłapać tych gwałcicieli?tych morderców?macie jakieś pomysły?

Panowie z AT to akurat najmniej do gadania mają,przecież jak mają akcje to musza jechać i to chyba nie oni decydują czy wchodzą czy nie tylko osoba odgórna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kłopotliwe seiken

Następny temat

dobre filmy?

WHEY premium