SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(Prawie)Pierwszy cykl Korekta

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1400

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20

Waga

85

Wzrost

187
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 231 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1661
(Prawie)Pierwszy cykl Meta solo 100caps (alphabol – stwierdziłem ze nie ma co oszczedzac na pierwszym cyklu)
1-6 20mg ed
6-7 100mg clomidu w 24h po ostatnim tabs i 50 przez kolejne 6 dni.

Waga 85kg jestem po 6 tygodniach UD2.0 i 3 tygodniach low carbu, efekty redukcji znakomite, spowodowana ona była tym ze przy sesji ans tudiach miałem mocno stresowy okres i zżarłem mega niezdrowo, zalało niesamowicie w przeciągu meisiaca i to wymusilo redukjcje w tym okresie. Teraz czas na mase, mam 20 lat, cwicze na siłowni od 15 roku zycia, z lepszym lub gorszym rezultatem, dużo było czynnikow neikrozystnych budowaniu muskulatury, jak i 2 przerwy kilkumiesięczne z powodu kontuzji. Teraz czas na dobicie nieco masy. W grudniu szamałem już przez 6 tygodni oxe piramidką, zjadłem 100 tabsów (10mg) był to naprawdę świetny okres w którym zbudowałem 2 kg dobrego mięska i poprawiłem wyniki silowe o ok. 10%
Osiągi na grudzień (przed spadkiem formy i redukcją)

MC 180x5
WL 105kg – zawsze mega słabo szło
Przysiad technicznie 120kg x 6 – nie szalałem z ciężarem sadze ze 160kg nawet bym mogł wziąć ale problemy które miałem z kolanami mocno działają na wyobraźnie.
Aktualne wyniki w końcowej fazie redukcji – to oczywiste że będzie gorzej tylko WL i przysiad bo MC nie robilem w ogole na większych ciężarach
WL~ 95kg
Przysiad 110kg x 5

Kratka na brzuchu jest wiec redukcje uważam za udaną, to jeszcze nie ten poziom żeby szukać żył na brzuchu ale na to nawet nie liczyłem.

Wątrobe pierwszy raz badałem w zeszłe wakacje, wtedy po baaardzo dużym nadużywaniu DMAA proby były ksomiczne AST 190 (norma 42) ALT 110(norma 38) aktualnie mam przekroczone o dokładnie jeden punkcik obie wiec uważam że „jest oki”

Pisze tego posta ponieważ szukam pomocy u bardziej doswiadocznych, proszę o fachową korektę diety, suplementacji i treningu. Aktualnie skupię się na tych dwóch pierwszych aspektach.

Suplementy:
Wątroba: Esseliv, Lecytyna gold, Hepatan (mam jeszcze cholinę ale chyba zbędna), na po cyklu 10tabs heparegenu mam
Serce: Omega 3, Garlicin, Koenzym Q10
Stawy: Arthroblock Forte
Witaminy: Podstawa- Olimpowe Multiple sport, zwykłe Vita-Min, Centrum do tego osobno B12, B6, A+E, C, D
Minerały: Podstawa- Multiple sport, do tego Katelin(potas), Cynk, Wapń, Magnez, Żelazo
Wrażliwość insulinowa: Chrom, Ala200, SIOFOR 500
PRZEDTRENINGOWO: NoxiPro – stara wersja zachomikowana 1,5roku temu jeszcze z DMAA
Do tego Glicerol apteczniak, i SAN NAG – glutamina, kreatyna na koniec cyklu
Planuje suplementować to tak:

Rano naczczo glicerol 15g z 0,5l wody – chyba że będę robił aeroby wtedy po aerobach

Śniadanie:
10białek jaj 2 żółtka, czasem skuszę się szyneczke jakąś do tego wkroić z domowego wyrobu, smażone na odrobinie oliwy z oliwek
120g płatków owsianych
Łyżka oliwy z oliwek
30g C-6 hi-teca na wodzie
SUPLEMENTY: 2g Omega3, Chrom 200uq, siofor ½ tabletki (250mg), Multiple Sport (i witmainy i minerały), 10mg Metanabolu, 2x esseliv,Lecytyna 1200mg, Koenzym Q10, Arthroblock, Garlicin), hepatan

Wiem że troszkę tego jest ale tyle się naczytałem że skoro budżet pozwalal to zabezpieczam się ze wszystkich stron

Posilki II-IV:
250g piersi z kurczaka grillowanej w ostrych przyprawach
130g ryżu brązowego
Łyżka oliwy z oliwek+ kostka gorzkiej czekolady +80%kakao (ok. 15g czekolady)
Do trzeciego posiłku leci „zestaw śniadaniowy czyli”: 2g Omega3, Chrom 200uq, siofor ½ tabletki (250mg), Multiple Sport (i witmainy i minerały), 10mg Metanabolu, 2x esseliv,Lecytyna 1200mg, Koenzym Q10, Arthroblock, Garlicin), hepatan

A do drugiego i czwartego wcinam zamiast sioforu 200mg ALA, oczywiście Omege 1-2g, witamina A+E, C, D
Godzinke przed snem Magnez+Cynk+Potas+B6+B12 + 2-3g Glutaminy

Przed snem:
Twaróg chudy 280g+ Łyżka oliwy z oliwek


Przedtreningowo:
a) siłowy – 1-2h przed zaczynam pic 1,5litra wody z 20-30g glicerolu, i jedna miarka przedtreningówki na 30 minut przed wejściem, POTRENINGU 30g białka+50g Carbo+30g Vitargo
b)aerobowy 30 minut przed aerobami naczczo- zaraz po przebudzieniu 5mg johimbiny hcl+100mg kofeiny

Dieta daje ok. 3600kcal przy zapotrzebowaniu 3050 powinno byc oki ;)


Wiem że obszernie i pewnie trochę z tą suplementacja przesadzielem ale… PRZECIEŻ TO DLA ZDROWIA 
Proszę o Opinie, Uwagi, Komentarze i Korekty 

'Jedno tylko zabija marzenia - strach przed porażką...'

Jeśli pomogłem to prawy dolny róg zawsze mile widziany.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
ankieta działu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 231 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1661
1. WIEK: 20
2. WAGA: 85
3. WZROST: 187
4. WYMIARY:
-biceps: 37 żyła
-klatka: 115
-udo: 60
-talia: 80
5. STAŻ NA SIŁOWNI:5
6. DIETA: 3600kcal
-białko: 3,5g
-węglowodany:5g
-tłuszcz: 1,5g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 1-6oxa 100tabs
8. TRENING: 6 dni split + 2 razy aeroby naczczo
9. CEL CYKLU: Masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 4 miesiace wyżej wymieniona oxa
11. POZIOM BF%: 11-13
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ekto/mezo
13. STAN ZDROWIA: Dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: Nieznana
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 105
-martwy ciąg: 180x5
-przysiad: 120x6 (przebyte kontuzje kolan)

'Jedno tylko zabija marzenia - strach przed porażką...'

Jeśli pomogłem to prawy dolny róg zawsze mile widziany.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
nic dodać nic ująć

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 231 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1661
Czyli prace domową pt. "Metka to nie cykl za 80zł, tezę uzasadnij" mogę uznać za dobrze odrobioną? :)

'Jedno tylko zabija marzenia - strach przed porażką...'

Jeśli pomogłem to prawy dolny róg zawsze mile widziany.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
dokładnie.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 231 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1661
.

Zmieniony przez - Bazz_NS w dniu 2014-05-02 17:52:23

'Jedno tylko zabija marzenia - strach przed porażką...'

Jeśli pomogłem to prawy dolny róg zawsze mile widziany.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 231 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1661
Mimo bardzo dużego szacunku lodzianin poczekam jeszcze na inne opinie

'Jedno tylko zabija marzenia - strach przed porażką...'

Jeśli pomogłem to prawy dolny róg zawsze mile widziany.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 231 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1661
no kurde co za cisza!

'Jedno tylko zabija marzenia - strach przed porażką...'

Jeśli pomogłem to prawy dolny róg zawsze mile widziany.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 231 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1661
A co sądzicie o tym żeby zrobic mimo wszystko małą piramidke i wrzucic 20-20-30-30-20-20? akurat 98tabs wychodzi:)

'Jedno tylko zabija marzenia - strach przed porażką...'

Jeśli pomogłem to prawy dolny róg zawsze mile widziany.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 267 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 62177
Piramidki 15 lat temu się robiło, leć stałą dawkę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok po meta + prop + susta

Następny temat

1cykl

WHEY premium