SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oxanabolon bral ktos czy warto kupic

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13695

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 840 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28049
oxanabolon to klon oxyguno, a oxyguno jest odpowienikiem clostebolu - delikatne saa podobne do turinabolu :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 284 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4982
Oxanabolon to nie oxandrolone. To dwie różne substancje.
oxandrolone:
17b-hydroxy-17a-methyl-2-oxa-5a-androstane-3-one
oxanabolon
4-chloro-17a -methyl- etioallochol-4-ene- 17b -ol-3,11-dione

romek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 284 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4982
zaczerrpniete z innego forum;)

romek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 76
Prostujac wypowiedz kolegi. 20 kg poszlo mi w polowie cyklu a nie po 2 tygodniach. Nie jestem tutaj po to zeby wciskac komus kit. Sila zawsze szla mi bardzo dobrze. wazac 70 kg przy wzroscie 182 wyciskalem prawie 120. Teraz poszlo mi znacznie ale to wina nie tylko oxa. Do tego odzywka wysoko bialkowa i zdecydowanie CIEZKI plan treningowy. Typowo silowy. Same checi i odzywki nie wystarcza, trzeba sie poswiecic zeby cos osiagnac. Jesli nie chcecie to nie musicie mi wierzyc. Teraz w sobote podszedlem pod 150kg i poszlo ogolnie nie za ciezko. Mysle ze po cykllu wskocze na 160. Tyle ze waga z 84 wskoczyla juz na 87kg. Moze to i dlatego ze profi whey massa jem 1,5 razy wiecej niz zaleca producent. Po zakonczeniu cyklu napisze swoja pelna relacje i jesli ktos komus sprawi to przyjemnosc to uwiecznie wyciskanie na filmie wliczajac w to swoje wazenie. DLa mnie srodek bardzo dobry. Byc moze na innych zadziala inaczej. tego nie wiem. A i jeszcze jedna rzecz. Wlasnie przeczytalem wiadomosc. Nijaki srodek AVAR ma dokladnie taki sam sklad jak oxanabolon. Identyczny sklad w jednej tabletce. Avar to tez chwyt reklamowy od nazwy Anavar? niewiem. Pozdrawiam

Bo najważniejsze jest mega p******nięcie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 76
I tak naprawde to nie dziwie sie niektorym ze moga mi nie wierzyc. Sam bym nie uwierzyl gdyby ktos powiedzial mi ze w tak krotkim czasie mozna miec takie efekty. Ale coz. Ciezary, waga i miara nie klamia... mam tylko nadzieje ze po cyklu dam rade utrzymac to wszystko. Na odblok mam juz zamowiony jakis specyfik. Rakomendowany przez tego samego producenta stworzony dokladnie na odblok po oxanabolonie. Ponoc dziala tak jakby czlowiek nadal bral oxe... zobaczymy

Bo najważniejsze jest mega p******nięcie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 452 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3888
chyba chodzi Ci tutaj o e-bol i t-bol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 76
Dokladnie:) chodzi o t-bool. Wiesz cos moze o tym? bo cena bardzo wysoka jak za odblok:/ co w tym jest tak... drogiego?

Bo najważniejsze jest mega p******nięcie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
"bo cena bardzo wysoka jak za odblok"
to nie jest typowy środek do odblokowania tylko booster testosteronu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1018 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8025
dobra, a moze ktos jeszcze ma jeszcze jakies info na temat tego ph?
najfajniej jakby wypowiedział sie jeszcze ktos inny kto jadł oxanabolon.
Vendet rozpisz jak wyglada twoj cykl, ile tygodni i ile kapsow dziennie przyjmujesz



Zmieniony przez - 04mike w dniu 2010-04-08 13:37:01

MYŚLENIE NIE BOLI!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 76
zostalo mi jeszcze 4 dni cyklu. Napisze relacje po zakonczeniu. Posprawdzam wymiary mase itd i opisze tutaj wszystko. pozdrawiam

Bo najważniejsze jest mega p******nięcie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Efedryna

Następny temat

meta 2 cykl

WHEY premium