SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oxanabolon bral ktos czy warto kupic

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13683

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 76
Witam wszystkich. Czytajac te wszystkie opinie na temat prohormonow a szczegolnie o oxanabolonie postanowilem podzielic sie swoim doswiadczeniem. Zaczynajac od poczatku. Cwicze juz ok 7 lat nie wliczajac przerw. Ogolnie nie tykalem zadnych suplementow przez ok 3 lata. Niestety sila szla mi nie proporcjonalnie do masy wiec kupilem sobie pierwsze odzywki. Czyli gainery kreatyna itd. Szalu nie bylo wiec w tym roku poraz pierwszy zaryzykowalem z ph. Wazac 76 kg i wyciskajac 115-120kg na laweczce. Taka byla waga i wynik startowy przed cyklem. Pierwszym prohormonem bylo megha h od generic labz. Do tego profi whey mass od olimpu, nitrobolon i aminokwasy. Masa wskoczyla na 82 sila do 130 na laweczce. W lapie poszlo ok 3cm i ogolna sila i kondycja oraz sylwetka na plus. Pozniej odpoczynek po cyklu( i oczywiscie oslonki podczas brania) 2 miesiace pozniej kupilem Oxanabolon i tutaj moja opinia na temat tego srodka:....................
: Z waga startowa 82 kg wskoczylo mi 84 po 2 tyg. Z 130kg na laweczce obecnie jest 150kg. Sila idzie bardzo, masa choc niewielka to bardzo, bardzo czysta. Miesnie jak stal. Plan treningowy typowy na sile. Wydaje mi sie ze jak dla mojej sylwetki i z moja przmeiana materi osiagnalem wiele. Przez 6 lat cwiczen na sucho badz z samymi odzywkami nie poszlo mi tyle co po 5 miesiacach z ph. A skutki uboczne? Po mega h nie mialem zadnych, sila nadal szla zero oslabienia czy nudnosci. Tylko wszystko trzeba brac z glowa. Teraz oxa biore 2 tabletki dziennie a niektorzy wpieprzaja po 4 wiec przy moim dawkowaniu mysle ze poszlo niezle tym bardziej ze to dopiero polowa cyklu a na sile poszlojuz 20 kg. Reasumujac : W polowie cyklu na oxie:
Masa +2 kg czystego miecha
sila + 20kg na klatke
w lapie +1,5 cm.
mysle ze przy wadze 84 wynik 150 kg nie jest zly? po zakonczeniu cyklu napisze pelna relacje z jego przebiegu. pozdrawiam
I jeszcze jedno. Nazwa Oxanabolon nie jest chwytem reklamowym. Jest to srodek ktorego sklad jest oparty na oxandrolonie.
Biorac ten ph narazie nie czuje ani nie widze zadnych skutkow ubocznych. Doslownie zadnych. Moze i cena jest duza ale po ssa skutki nuboczne sa znacznie wieksze. Tak mi sie bynajmniej wydaje.

Bo najważniejsze jest mega p******nięcie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 999 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29475
mogles sie tym podzielic w swoim nowym temacie a nie odkopywac stare..

pozdro

samemu nie zdołal dokonać jeszcze niczego dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 76
po co zasyfiac forum skoro podobnych tematow jest tutaj mnóstwo. Swoja opinie wyrazilem rowniez w kilku innych tematach dotyczacych tego srodka. Pozdrawiam

Bo najważniejsze jest mega p******nięcie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 999 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29475
regulamin forum czlowieku poczytaj i nie kop wiecej
.. !

samemu nie zdołal dokonać jeszcze niczego dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 76
chcialem sie tylko podzielic swoja opinia. W wyszukiwarce wpisalem haslo oxanabolon i wypowiedzialem sie w roznych tematach. To cos zlego? w koncu po to jest to forum. A jesli temat jest przestazaly powinno sie go usunac zeby nikt nie mogl juz wiecej psiac.

Bo najważniejsze jest mega p******nięcie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 284 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4982
vendet dzieki za odpowiedz. tego nam bylo trzeba;)p.s. skad pewnosc ze oxanabolon opiera sie na oxandrolonie? wyczytales to gdzies, w jakims istotnym zrodle czy poprostu chodza takie opinie? pozdrawiam.

romek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 76
Nie do konca pamietam ale wyczytalem to gdzies. I uslyszalem to od mojego starszego brata ktory troszke lepiej zna sie w tych tematach. Jak wiadomo oxandrolone to anavar czyli bardzo dobry i czysty srodek anaboliczny. Moze i stad brak widocznych efektow uboicznych. A i samo dzialanie jakie odczowam jest bardzo zblizone do anavaru wiec wniosek nasowa sie sam

Bo najważniejsze jest mega p******nięcie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 284 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4982
z tego co tutaj niektorzy pisza na forum to oxanabolon nie jest jednak pochodna oxandrolonu niestety;/. co do skutkow ubocznych tego srodka to jestem ciekaw trzech rzeczy. czy cisnienie tetnicze pozostaje w normie, pochodna jakiego srodka tak naprawde i jak mocno blokuje. mam dostep do dobrej deci i sam nie wiem teraz co lepsze, skoro nawet producenci odzywek klamia w opisach:)w kazdym badz razie skoro masz tak dobre efekty na tym srodku to sam juz nie wiem co na ten temat myslec:)
1

romek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 585 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18222
raczej bym sie nie sugerował jego opisem w 2tyg 20kg na klate ze 130 na 150 ? to co bedzie jak skonczy 170???!!!! Takie rzeczy to tylko w erze :)

Zmieniony przez - epz w dniu 2010-04-01 12:15:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 564
no 10kg na klate to zalezy na jakim poziomie malo...

na ich (70kg) to mi po kreatynie wiecej sily wskoczylo

jaka masz ta oxe do kupienia??
jezeli chcesz wziasc to wypelnij ankiete:) i dorzuc tescia

Ćwicz jak zwierz-->Zachowuj się jak człowiek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Efedryna

Następny temat

meta 2 cykl

WHEY premium