SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Men's health" - nieskończone źródło bzdur

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16971

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4087 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15081
Dla mnie w ogolę czytanie gazet kulturystycznych (chodzi mi głownie o metody treningowe ) mija się z celem tam wypowiadają sie głównie zawodowi kulturyści którzy nie ćwiczą naturalnie , więc taka wiedza jak dla mnie jest zbędna . a co do mh to to jest w ogole jakiś żart . chociaż dla poprawienia humoru lubie czytać strony tytułowe tej gazety:D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
Za małolata(gdy sie rosło na samej kreatynie i gainerze bez diety )czytałem duzo kolorowych kulturystycznych gazetek,potem były arty z neta,już od samego czytania o nowym treningu czułem sie wiekszyi tak co miecha zmieniałem treningi bo jakies guru napisało ze tak ma być co w efekcie siłowo byłem p***owaty i wygladałem jak srający kot na deszczu.a te arty w menshealth są pisane przez nie zbyt poważnych ludzi i kierowane do niezbyt poważnych ludzi typu-->


[

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2011-12-30 17:53:47

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
pika na Ciebie zawsze można liczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
no k***a milordzie sie wie

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
to jakies tytanowe ?:D domator jak sie patrzy szkoda ze nie napisali ze trzeba uwazac bo wzrost hamuje


tak samo te pomki tylem z krzeslem spie**** sie to krzeslo i krzywda tylko bedzie .... szkoda gadac

Zmieniony przez - wladek0o w dniu 2012-01-02 21:23:31

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
Martwy ciąg z krzesłem. Stań w lekkim rozkroku, wykonaj opad tułowia, aż będzie równoległy do podłogi. Chwyć w lekko zgięte ramiona krzesło i z tej pozycji wykonaj wyprost tułowia trzymając krzesło blisko tułowia. Wróć do pozycji wyjściowej. Dla utrudnienia możesz unieść krzesło nad głowę.


Teraz wypchnij krzesło dynamicznym ruchem,tak by poleciało jak najwyżej to możliwe.Złap je,przyciągnij z powrotem do klatki i wyrzuć je raz jeszcze.."

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
mogli zapodać rwanie krzesła albo clean & push press ze stolikiem

Zmieniony przez - Macieyou w dniu 2012-01-02 22:45:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 463 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11903
http://www.menshealth.pl/fitness/Cwiczenia-na-lepszy-seks-4337.html
To jest k***a plan treningowych! Nie ma nóg, nie ma pleców, nie ma nic!
Nóg nie trzeba ćwiczyć przecież bo laski na to nie lecą a poza tym chodzi sie na nich!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Teraz tylko czekam na obrońców "Martwego Ciągu z krzesłem" - którzy udowodnią jak to doskonałe ćwiczenie przydaje się wyczynowym sportowcom:D
Kwintesencja tego tematu, od jutra nie chodze na siłke- przecież mam w domu krzesło..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja siłownia w domu

Następny temat

czy można rozdusić kreatyne?

WHEY premium