SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Men's Health

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3732

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 305 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5110
Czyta ktos Men's Health ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Czytałem jeszcze kiedyś Formę, protoplastę MiH. Po zmianie tytułu magazyn stał się chyba za bardzo poradnikowy i wymiękłem. Wczoraj na dworcu kupiłem egzemplarz z kwietnia za 5 PLN, trochę przeglądam, ale generalnie mnie osłabia. 1000 rad na wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 372
Ja czytam:D Men's health naprawdę ciekawy magazyn.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
ja rowniez jak mam mozliwosc

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8973
Pewnie , że tak, fajne przepisy mają i informacje o zdrowiu, modzie, lifestyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 654 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14656
spoko gazetka niezłe artykuły są zamieszczane

WHAT DON'T KILL YA,
MAKES YA MORE STRONG!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4328
Czytam najchętniej działy typu - w 6 tygodni sześciopak, albo w 4 tygodnie barki jak ktoś tam itp - po prostu
Przepisy ok, ciekawostki też, ale dla mnie to jest takie samo *** jak czasopisma dla kobiet typu shape.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4328
po po prostu miało być - kabaret ale nie weszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czasem ******ły wypisują na temat odżywiania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
kratka w 6 tygodni...

Keczup jako idealne źródło likopenu...

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lipokenu ;-P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wieprzowina

Następny temat

DIETKA DO OCENY !! !!

WHEY premium