SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Masa i rzeźba bez żadnych odrzywek... ?"

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1736

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 117 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 711


Hey!! Mam pytanie, a mianowicie chcialbym wiedziec czy mozma bardzo fajnie wygladac, bez jakichkolwiek odżywek (typu kreatyna, itp.) W tej chwili mam 1,87 wzrostu i waże 74 kg. Moim zdaniem to mało, chcialbym przy swoim wzroscie wazyc 85 kg. Jak myslicie da sie to osiagnac w dosc krotkim czasie i bez żadnych odżywek? Jak tak to w jaki sposob to osiagnac? Chcialem tez dodac ze mam taka "malutka" siłownie domu. Moj sprzet to jedna sztanga (40 kg), hantelki (8kg) sztangilka (10 kg) i uchwyty na scianie do robienia motyli. Jesli ktos wie jak przy takim sprzecie nabrac masy i prosze o rady. A i jeszcze jedno: jesli ktos by mi ulozyl jakis plan treningowy z tego sprzetu to bylo by mi łatwiej. Z gory dzieki!! NARKA!! POZDRO Koksiarze!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
trening ułożysz sobie sam (patrz posty podwieszone - te u góry wytłuszczone )
na początku pucnie sie jak na soku wiec możliwe że z dietą w pare pierwszych miesięcy 11 kg zrobisz
powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 117 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 671
trening na mase i dieta to ci pomoze nabrac tej masy, powiedział bym jeszcze zebys uwazal zeby sie nie przetrenować nie za duzo seri.Mozesz dobrze wyglądac bez odzywek ale oczywiście zajmnie ci to więcej czasu ale moze akurat masz bardzo dobry organizm i będziesz szybko rosnoł-duzo zalezy od genetyki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem ze wznosami

Następny temat

klatka w srody??

WHEY premium