SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Dziennik Amatorki ktora ma w planie zgubic 20 kg"

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8758

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 79
Nie poddalam sie tylko pracuje caly weekend ale na silowni bylam w piatek i musze powiedziec ze brzuszek i nozki oraz ramiona bola zakwasy ale to paczatek a slodyczy nie dotknelam od 15 czerwca i nadal pracuje nad dieta

Pozdrawiam ^-^

Agusia xxx
"Just keep smiling
life is to short to be sad^_^"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
No cala dieta jest do zmiany, ale nie łam się 95% tak ma

Po treningu zjedz ziemniaki z parowaną piersią i brokułami, inne posiłki komponuj na zasadzie ryba/mięso/jaja/ser+warzywa+zdrowe tłuszcze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 79
Dziekuje narazie na sniadanie jem mussli lub owsianke

Na silownie na silowni
Wykonuje wszystkie cwiczenia z trenerem

10 min rozciaganie miesni brzucha
45min steps strecher lacznie z ramionami level 10 aerobics program
25min rower level 8 random
brzuszki 120 do 160 jak dam rade to wiecej

po silowni jablko lub pomarancz

na obiad

losos z salatka lub warzywami(brokuly kalafior lub szpinak

na kolacje

jajko na miekko lub twarozek chudy ze szczypiorkiem

to tak na razie zero slodyczy zadnych gazowanych napoji tylko herbaty zielone mleko i woda

Rozmawialam z dietetyczka i powiedzialam jaki mam plan poniewaz pracuje na rozne zmianny czasami jest trudno ustalic godziny posilku ale ona jest wstanie ulozyc diete dla mnie na dni treningowe i dni wolne takze zobaczymy ale napewno sie nie poddaje jutro mam wolne to sniadanko dzieci do szkoly i na silownie , basen no i moze 2-3godz golfa zobaczymy jak nam pogoda dopisze......

Pozdrawiam

Agusia xxx
"Just keep smiling
life is to short to be sad^_^"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
wklej tu ta diete
bardzo jestem ciekawy

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 79
"obliques" i "qazar" dziekuje za rady i dobre slowa bardzo mi pmagacie no i oczywiscie SOG'a tez juz przyznalam nalezy sie ^_^ wszystkie rady mile widziane

Pozdrawiam

Agusia xxx
"Just keep smiling
life is to short to be sad^_^"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 79
Nie ma sprawy powiedziala mi ze moze potrwac do 72 godzin poniewaz mam nieregularne godz pracy

moge podac strone internetowa sama jestem ciekawa jest tam pare mozliwosci podobno jest bardzo dobra duzo ludzi zachwala ^_^

Zmieniony przez - Agusia xxx w dniu 2009-06-28 23:56:42

Agusia xxx
"Just keep smiling
life is to short to be sad^_^"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
vitalia?

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 79
strona internetowa

http://www.darkthorn.republika.pl/dieta_news.htm. 

Agusia xxx
"Just keep smiling
life is to short to be sad^_^"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 79
to na mnie czas bo jutro na silowni bede padnieta

"Sweet Dreams to you all ^_^ !!!!

Night Night................................................."

Zmieniony przez - Agusia xxx w dniu 2009-06-29 00:10:24

Agusia xxx
"Just keep smiling
life is to short to be sad^_^"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 79
tutaj sa opinie tej dietetyczki moze ktos ma ten sam problem co ja jak otrzymam diete to tez sie podziele

OPINIE I KOMENTARZE KLIENTÓW

(OPINIE ZOSTAŁY PODPISANE TAK JAK SOBIE ŻYCZYLI JE WYSTAWIAJACY)






"To naprawde dziala! Juz po 3 dniach widze znaczna roznice. Do tej pory mialem problemu z przybraniem masy miesniowej. Po ustaleniu diety z dieta4u juz w pierwszy dzien zauwazylem roznice. Dieta ulozona z glowa, posilki zroznicowane I bardzo smaczne I latwe do przygotowania zarazem. Naprawde polecam

Tak czy inaczje po 3 dniach widze roznice Przytylem okolo 700gram I to nie na brzuchu :) Naprawde super Dzieki jeszcze raz"

Jacek Stachowiak ([email protected])





"Jestem bardzo mile zaskoczony ! Naprawdę jak pewnie wielu z Was bałem się, że to może być niewypał, ale myliłem się. Po prostu pełen profesjonalizm, dieta super przygotowana + wiele innych ważnych informacji, które przydadza się np. w treningu. Pełen podziw, bo ta osoba jest wielkim fachowcem w tej dziedzinie. Polecam każdemu, nikt się nie zawiedzie :) !"

Bartek D. ([email protected])





KOMENTARZ PO OTRZYMIANIU DIETY:

"Dieta opracowana wzorowo, mam wrażenie jak by Dawid sledził mnie tydzień czasu patrzył co robię a pózniej ułożył pode mnie dietę :) Powiem szczerze że tak zróżnicowanie to ja się nie odżywiałem nawet przed dieta, na dodatek wszystkie potrawy lubię, niema nic do czego bym się musiał zmuszać. Pozdrawiam"

KOMENTARZ OTRZYMANY PO KIKLU TYGODNIACH STOSOWANIA DIETY:

"Już po dwóch tygodniach znajomi nie moga się nachwalić co się ze mna dzieje jak mi spada tłuszcz. Przed dieta na siłowni ćwiczyłem wyciskanie 40kg Dzis walnałem serie 80kg Chyba w połaczenie składników w twojej diecie tworzy się wiazanie sterydowe w organizmie ;] Bo ok roztrenowanie roztrenowaniem ale w dwa tygodnie 40 kg !!!"


Mariusz R. ([email protected])





Bardzo dziękuje za dietę, żadnych wymyslnych produktów, wszystko da się zjesć. Mysle za na tej diecie osiagne postawione sobie cele.

Pozdrawiam



Łukasz







110 % profesjonalizmu , dietka i caly poradnik, program mega dobry stuff!!! Polecam kazdemu kto chce korzystac
z porzadnie ulozonego stuffu w celu zwiekszenia swojej masy!!!! Odwalasz kawal dobrej roboty stary !
Masz to jak w banku ze polece Ciebie kazdemu znajomkowi w Polsce czy w uk. Wielkie dzieki o to chodzilo !
Niech moc bedzie z Toba! Tak trzymac !!! Pozdrawiam!



Marek Kowalski ([email protected])





Rewelacja!!! Proszę państwa, kto poważnie mysli nad rozbudowaniem swojej sylwetki i nie tylko, serdecznie polecam skorzystać z zamówienia. Pełen profesjonalizm w swoim fachu, wszystko dokładnie opisane, jasno i przejrzyscie, bogata wiedza na temat produktów spożywczych i ich wartosci odżywczych, poradnik pakera z duża iloscia zestawów ćwiczeń i to za małe pieniadze. Wzorowy kontakt przed i po zakupie. Naprawdę warto skorzystać:)


Tomek ([email protected])





"bardzo polecam, dieta za***ista. prosta w przygotowaniu, tania a w razie problemow lub niejasnosci natychmiastowa pomoc. podstawa do dobrego startu lub przelamania stagnacji, wielkie dzieki."


PANDA ([email protected])





"Dzieki za diete i porady, wykorzystam wszysko w kazdym calu. Jestem pewny ze rusze ze stagnacji.
Dieta z duzym plusem, przygotowanie posilkow zajmuje chwile a sa smaczne i zawieraja wszystko to co do
osiagniecia celu potrzeba. Wyliczony jest kazdy gram skladnikow odzywczych ktory bedzie wykorzystany w 100% takze nie ma obaw o stagnacje czy lapanie fatu. Nie ma mowy o niezadowoleniu po polaczeniu tej diety z odpowiednim treningiem. "

Piotr H.





"Szybki i miły kontakt, myslę że dieta pozwoli mi osiagnać zadowalajace rezultaty... żadnych wymyslnych dań wszystko łatwe, szybkie i smaczne. Do tego porady dotyczace suplementacji i przygotowania posiłków - nie mam pytań;)"

Daniel F. ([email protected])





Dziękuję za dietę. Jest zróżnicowana i dostosowana do moich potrzeb, więc ogólnie duży +

Pater007 (sfd.pl)





Witaj!

Generalnie to pozytywny szok :) Pomijajac dramatyczny skok samopoczucia na plus (sniadanko z #### to jest to), to ubyło mi póki co 6 cm w pasie przy spadku wagi niecały 1kg. Wizualnie cholerny brzuch wreszcie zaczał się zmniejszać.

Poza tym dietka załatwiła problemy alergiczne (póki co znikły) i podreperowała budżet (za 100 zł kupuję żarcia na 1,5 tygodnia :). Jedyny minus - nie mam spodni, wszystko mi z dupy leci i muszę nowe kupić :D.

Na treningach taja widać też wzrost siły w łapach i w kopnięciach.

P.S. Pierwsze "pomiary" dzisiaj rano były (ostatnie 3 tygodnie temu). Klatka +1,5 cm, biceps +1,5 cm. Waga +0,5kg. Ole! :)

#### - zamazane ze wzgledu na 'tajemnice' diety

Tomek G.





"Dietka super. Wszystko pasuje do harmonogramu mojego dnia. Jedzenie wybrałes dokładnie takie jakie lubię. Posiłki sa tak jak prosiłem szybkie w przygotowaniu, nie zajmuja mi cennego czasu. Jedzenie jest urozmaicone, bez monotonii. Jestem pewien, że z ta dieta moja waga pójdzie w górę. Naprawdę się cieszę, polecam dieta4u i dziękuję za moja !"

Krzysztof B. ([email protected])





witam!


Witam! Za dietke wielki respekt!! Od kiedy ja stosuje mój rekord w wyciskaniu na klatke poprawił się o 15kg! (mimo, że wczesniej nie mogłem go pobic nawet o 1kg!). Masa ładnie idzie w góre i to bez przyrostu tkanki tłuszczowej;] Wszystko przemyslane, i dokładnie obliczone. Dobry kontakt i można liczyc na pomoc. Nie ma co sie zastanawiać nad jej zakupem! Goraco polecam.



Łukasz ([email protected])





"Naprawde szybki i mily kontakt ! Wielki szacunek za robote ktora robisz :) Dieta super, dostosowana idealnie pod moje codziennie obowiazki ! Wszystko dokladnie to, o co mi chodzilo :) Polecam Kazdemu ! Pozdrawiam ."


Piotr ([email protected])





Witam
Z diety jestem naprawde zadowolony, bo w dietach ktore znajdowalem na forach zawsze nie odpowiadal mi czas, w jakim jem niektore posilki...teraz wszystko jest OK ;]



Mateusz Kuryło ([email protected])





Witam!

Odczekałem kilka dni by móc przeanalizować dietę i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony! Dieta ułożona idealnie pod mój plan dnia. Teraz nie muszę kombinować co i kiedy jesć gdy jestem poza domem :). Gdyby to było allegro dostałbys mega pozytywa ;)

Pozdrawiam!

Łukasz B.





"Bardzo dobra komunikacja i szybko zrealizowane zamówienie. Dieta idealnie dopasowana do moich potrzeb i planu dnia.
Zróżnicowane posiłki, więc nie ma monotonii, a przede wszystkim cel został osiagnięty :) (waga spadla o ok. 2 kg a miesnie zachowalem, mozliwe ze nawet przybylo mi czystej masy miesniowej chociaz to trudno zmierzyc) mówiac krótko dieta spełniła moje oczekiwania (opinię piszę po trzech tygodniach stosowania). Krystian"


Krystian G. ([email protected])





"'Dieta przygotowana elegancko. Super kontakt z autorem. W koncu moge zaczac masowac z gruber rury. Dieta sklada sie z produktow ogolnodostepnych za co chwala bo troche sie balem ze bede musial pol dnia gotowac jakies dania. Dobre jest to ze do szkoly zabiore jakies normalne sniadanie. Ogolnie to duzo by tu wymieniac:P I do tego kilka indywidualnych porad uwag itp. Mile zaskoczyl mnie poradnik pakiera."

Darek O.






co do dietki
Jestem bardzo zadowoly, wszysto da się zjesć no i wszystko dostosowane do mnie :D
Wielkie dzieki, poradnik pakera też bardzo przydatny !
ogólnie wszystko idealnie:)



Andrzej ([email protected])





Wszystkie posiłki sa proste i można je szybko przyrzadzić,a co najważniejsze sa smaczne.
W diecie jest wiele różnych posiłków, a nie jak w dietach z forum cały czas to samo. Całosć jest dopasowana indywidualnie pod rozkład dnia każdej osoby, także za to duży plus. Konkretny i rzetelny człowiek, który układa dietę - szybko i sprawnie, pełen profesjonalizm.
Po osmiu dniach waga poszła w górę o ponad 1 kilo, a wczesniej miałem duże problemy z łapaniem masy. Szczerze polecam i pozdrawiam.

Dominik F. ([email protected])





"dieta sie sprawdza a masa idzie ,posiłki proste,smaczne i szybkie do przygotowania,widać że gosć ma łeb do takich rzeczy,polecam...Życie jest zbyt krótkie by być małym!!"

Grzela ([email protected])





"Zamawiajac dietę miałem obawy dotyczace jej skutecznosci... po 2 dniach przeżyłem szok, nie dosc, ze na treningu czuję się zncznie lepiej, to nie mam problemów ze wstawaniem rano i na wszystko sa siły!
full professional! Polecam wszystkim!

ps.
Ludzie sie powinni cieszyc jeszcze bardziej... za 20 zł plan zywienia z dokladnym wyznaczeniem kalorii, program do hst... przeciez jak za darmo. Tym bardziej, że skutecznosć jest potwierdzona!
Gratulacje i szacun!"

Krzysztof





"Jestem pod wielkim wrażeniem. Ponieważ dieta jest swietnie ułożona oraz dopasowana do mnie a porcje i produkty idealnie. Żeby tak ułożyc diete musiałbym siedziec przed komputerem jakis tydzień. Rewelacja!"

Kamil Trzeciak

teraz to juz naprawde zmykam do luzeczka spac

Agusia xxx
"Just keep smiling
life is to short to be sad^_^"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

białko z kakaem po treningu?

Następny temat

dieta na mase; 70 kg; prosze o ocene;

WHEY premium