SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta dla dziecka.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4691

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16720
Czy dla kilkuletniego dziecka (3-5 lat) zapotrzebowanie kaloryczne wylicza się tak samo jak dla dorosłego ? Czy na podstawie tak wylicznego zapotrzebowania można ułożyć normalną dietę zbilansowaną, czy należy coś modyfikować ?

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 273 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6096
Nie wyliczaj dzieciakowi kalorii, niech je tyle ile chce, najwyżej dobieraj mu zdrowe produkty. Wyjątek jak jest otyłe to pilnuj co je... Przeginają niektórzy... No chyba, że to taka spekulacja...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16720
Moim zdaniem je zdecydowanie za mało (według lekarza ma lekką niedowagę). I tak nie dopilnuję tego jak należy, bo większość posiłków je w przedszkolu, ale interesuje mnie to zagadnienie.

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
napewno nie diety kulturystyczne itd.
mysle za najprosciej to bedzie sie spytac lekarza.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
napewno nie diety kulturystyczne itd.
mysle za najprosciej to bedzie sie spytac lekarza.
jakie dziecko bedzie chcialo jesc co dzien/dwa to samo??

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16720
Chodzi mi najbardziej o zapotrzebowanie na makroskładniki, czyli ile b/t/w na kg masy ().

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3215 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20315
Posadź dzieciaka przed kompem i każ czytać posty podwieszone... Jeśli w przedszkolu jeszcze nie umie czytać, to jego strata, nie dopakuje chłopak

Ile do... czyli liczniki do wydarzeń http://ile-do.pl.pl
oraz
Kuchnia wietnamska na http://pyzamadeinpoland.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16720
To jest dziewczynka .

Z ciekawości wezmę sobie z przedszkola jadłospis i zobaczę, czy oni tam cokolwiek biorą pod uwagę poza kosztami tego żarcia.

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3215 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20315
Aaaa to przepraszam A mówiąc poważnie, to na razie nie ma co się przejmować wagą. Ważne, żeby jeść zdrowo i regularnie. Można też zrobićbadania, sprawdzające poziom witamin i minerałów... No i wiadomo, konsultacja z lekarzem.

Ile do... czyli liczniki do wydarzeń http://ile-do.pl.pl
oraz
Kuchnia wietnamska na http://pyzamadeinpoland.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
u mnie z córą było podobnie pomogły witaminy dla dzieci tylko dawałem jej 2 razy przed śniadaniem w przedszkolu i po kolacji w domu przed śniadaniem dlatego że u mnie w przedszkolu nie chcą podawać leków bez zalecenia lekarza.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 273 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6096
Rozpisz bilans dzienny dla tego dziecka, dietę, trening, suplementację i wrzuć do oceny. Następnie wydrukuj to i daj pani kucharce z przedszkola z nauką "to je moje dziecko i proszę się dostosować, inaczej pójdziemy do konkurencji".
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROBLEM

Następny temat

Pieczywo orkiszowe

WHEY premium