SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYPIO META problem 8 tydzien

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1255

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1036
Hejka, jestem w 8 tygodniu cyklu. Bije Cypio ew przez 5 tyg biłem po 400mg , od 6 tygodnia bije po 500 mg i 30 mg miet eod.
Zaczynajac cykl mialem malego guza pod sutem, zaczalem cykl bez Tamoxa z mysla ze poczekam co sie bedzie dziac, i tak sut mnie nie swedzial ale od paru dni zrobil sie czulszy na dotyk - lekki bol przy doktnieciu i guzek tez sie lekko powiekszyl, wydaje mi sie że wlosy tez sa przerzedzone.. I troche sie denerwuje, niewiem czy przerwac cykl a chcialem by trwal do konca marca,czy moze tylko prolaktyna w gore wyskoczyla i stad guzek sie powiekszyl i zejdzie po cyklu, i te wlosy, mozliwe by sie przerzedzily? Nikt nie jest w rodzinie lysy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 47833 Napisanych postów 301362 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1466369
chyba estro a nie prolaktyna,zrób badanie w labie i zobacz co się dzieje.Bedą wyniki bedzie mozna mysleć jak działać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1036
z badaniem lipa, jestem poza ojczyzna..i badania bede mogl zrobic za miesiac. Dzieki za poprawke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
co do przerzedzenia wlosow, wroca do stanu pierwotnego po zakonczeniu cyklu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 390 Napisanych postów 9626 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 133275
Raczej nie.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Zeby zostaly wlosy co sa, moze przerwac cykl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
albo leciec na samej mecie bez testa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7497 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 122808
Od mety też wypadają włosy.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 47833 Napisanych postów 301362 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1466369
ile masz lat?jak w rodzinie?tata,dziadek? bo to przewaznie jest genetyka jak oni łysi to i ciebie nie ominie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
27 lat, mialem juz cykl na mecie samej i nie bylo problemu. W rodzinie nikt nie byl lysy, ojciec ma lekkie zakola i dziadek tez mial, ale takie lekkie nie na pol glowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ale niewiem czy moge sie podpierac tym ze nikt nie byl lysy w rodzinie. Nikt tez niemial krzywych zebow- ja mam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cynk i metanabol

Następny temat

Cykl na rzeźbę do 500 zł jakie odżywki ??

injelly