SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Anapolon debiuty roku rozsądnie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10429

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Panowie sprawa jest taka że mój dill chce mi podarować antka kończącą mu się daty tureckiego taki sam jak wklejał Grek na pierwszej fotce , nie jestem zwolennikiem antka nigdy go zresztą nie brałem z 17a najlepiej lubię toleruję metanabol, z początku myślę sobie
dam komuś weznę wyrzucę do śmieci jestem teraz na cyklu sierpnia aktualnie bold + omka i tak myślę może by się przydało jeszcze z 5 kg dobić przed trenem nie więcej dlatego chcę go delikatnie użyć.
Rozpiska antka ma wyglądać tak.

1- anapolon 50mg
2- anapolon 75mg
3-anapolon 100mg
4 anapolon 50mg

nie potrzebne mi są linki z opisami saa bo te czytałem tysiące razy ale opinie praktyków.
Czy do antka warto wziaść provi by ograniczyć retencje podobno IA
mam arimidex, aromasin, femare nie daje rady przy antku.
Jakie jest samopoczucie libido na antku, czy toksyczność anapolonu jest przesadzona.
Jak z siłą po antku w porównaniu do stosunkowo silnych metanbolu, trenbolonu.
Wszystkie konstruktywne wypowiedzi po sogu.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
wszystko fajne, ale samego antka chcesz jechać?nie ogarniesz spadków po antku solo
ciśnienie jak dla mnie masakra, ciężkie do opanowania
tak samo jak i siła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2288 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14273
Nie naciągniesz dużo wody przy tych dawkach, weź sobe coś na zejście w celu ograniczeniu spadków
Toksyczność przy tych dawkach też nie jest straszna.

Zmieniony przez - The_Freak w dniu 2011-02-13 10:24:50

BRYLANT FORUM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
Ankieta działu .Lepiej go weź i przechowaj na następną kuracje po terminie parę miesięcy tez będzie dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Aras The freak czytajcie proszę ze zrozumieniem ja cały czas chce kontynuować cykl na cyklu piszę jestem od sierpnia Panowie a skńczę w grudniu a potem długie pct i HRT po antku pojdzie tren prop i t3 no i boldek idzie cały czas narazie z omką.
Celem moim jest dobić z 5kg góra 7kg nie więcej a potem rzeżba .
Wiem ze z antka się solo schodzi, potem dam hcg age by przebic antka niech odpocznie wątroba no i tak jak pisałem tren prop i T3

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 550 Napisanych postów 7987 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 99207
W czwartym tygodniu 100, a najlepiej 125 mg. Zejscie nie ma kompletnie sensu i jest bezzasadne. Osobiscie, skonczylem anapolon 9 dni temu - nie stosowalem nic na ograniczenie retencji - pilnowalem jedynie diety jak nigdy w zyciu ( ilosc i jakosc wegli - IG ), dolozylem aeroby codziennie i trening intensywny az do skatowania. Efektem 4 tygodni stosowania jest niecale 4 kg, bez mala 2 cm w bicepsie - przy, i tu Cie pewnie zaskocze, poprawionym uzylnieniu i wyraznie obnizonym, widocznym golym okiem BF. Podkladem jest mix i deka, bezposrednio z anapolonu przeszedlem na metanabol - kolejne 4 tygodnie w dawce 30 mg. Roznica jest taka, ze anapolon kompletnie zabil mi apetyt, o czym juz pisalem w innym temacie o tym srodku - czeste bole zoladka, podraznienie, i jedzenie na sile, bo trzeba. Teraz, po przejsciu na metanabol - zupelnie odwrotnie, przypadlosci ustaly, zmagam sie natomiast z nadmiernym apetytem - ale wole to niz wmuszanie w siebie jedzenia. Po zakonczeniu metanabolu podbije dawke mixa i pociagne jeszcze 4 tygodnie z deka, pozniej sie zobaczy, napewno to nie bedzie koniec. W razie czego - pytaj, co przezylem - opowiem.

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/_DT_Xzaar._Triathlon,_cel_Double_IronMan_2017_-t1018057-s340.html

Cele 2016:

1. Sieraków Triathlon dystans 1/4 IM - http://triathlonsierakow.pl - 28.05.2016 - 02:34:12
2. Challenge Venice dystans IM - http://www.challenge-family.com/challenge-venice/ - 05.06.2016 11:47:48
3. Challenge Poznań ME dystans IM - http://challenge-poznan.pl - 24.07.2016 11:35:22
4. Ironman 70.3 Gdynia - http://ironmangdynia.pl/pl/ - 07.08.2016

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
moje odczucia z antkiem w granicach 50mg dziennie to spory przyrost sily,to najbardziej odczuwalne,mysle ze toksycznosc jest zbyt mocno przesadzona..ogromnych przyrostow tez nie odnotowalem,spadki podobnie ale lecialem z tesciem

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
wnc1964 sorki, nie doczytałem
generalnie rozpisane ok, trena z propem zacząłbym już w ostatnim tygodniu antka
i konkretnie zadbaj o profilaktykę ciśnienia
co do toksyczności - przy takich dawkach, długości cyklu i odpowiedniej profilaktyce nie będzie tak źle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Dzięki Panowie po sogu wszyscy.

P-S Aras 84 spoko luzik ja czasami też nie doczytuje tylko mechanicznie piszę.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1012 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5533
osobiscie leciałem cykl
1-4 antek 50mg/dzień
1-6 omen 250 e2d
6-10 prop

***niecie potega
na antka masz czas kolego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Dzięki za radę kolego czytaj ze zrozumieniem całe posty.
ja mam czas napewno złota myśl za 10 lat wrzucę na 50 lat będzie jak znalazł.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CYKL NA SUCHA MASE

Następny temat

SUSTANON TURCJA

WHEY premium