SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(16 lat) Chudzielec pomoc

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4389

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 159
dziękuję za pomoc i wsparcie :) od poniedzialku zaczynam trening i w miare mozliwosci i efektow bede staral sie tu opisywac moje wrazenia .. tylko boje sie ze nikt tu nie zajzy jak tu dziennie powstaje tyle tematow ;/

@edit
Jeszce jedna prośba :) Mawashi mógłbyś mi powiedzieć ile średnio zajmuje czas tego treningu ?? 1h - 1.5h ?? czy moze inaczej ?

Zmieniony przez - Shakes w dniu 2008-11-26 14:39:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
W zależności od tego ile będzieszrobił obwodów. Przyjmij na jeden obwód 10-12 min i pomnóż przez ilość obwodów.

Jak zrobisz z tego posta dziennik, to ja zmienię temat i wkleje link do podwieszonego: Nasze dzienniki.

Jak będziesz się tu udzielał codziennie to ja na pewno będę tu zerkał.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 159
jeden obwód czyli ze jak mam napisane tam robic 12 pompek to 2 obwod znaczy ze robie 2 serie tych 12 pompek tak ?? sory za takie glupie pytanie ale po prostu nie wiem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Robisz przysiady, pompki, podciąganie na drążku, biceps, triceps - wszystko po kolei po sobie = jeden obwód.
Później odpoczywasz, i robisz od nowa: przysiady, pompki, podciąganie na drążku, biceps, triceps = drugi obwód.

Tak to działa. Czaisz o co kaman?

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1640 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17343
powodzenia, a o publike sie nie martw, zreszta cwiczysz dla siebie czy dla innych?

Zmieniony przez - akk0 w dniu 2008-11-26 15:45:21

Wyważona dieta, to ciasteczka w obu rękach.
Zrobić coś z niczego.. ?!
http://www.sfd.pl/TEST:_Zrobić_coś_z_niczego.._MaSa_by_akk0_!-t592374.html
Zapraszam serdecznie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
No.

Zmieniony przez - Mawashi w dniu 2008-11-26 15:46:32

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1640 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17343
jestes w dobrych rekach, tez chcialbym aby taki fachowiec bral mnie pod swoje skrzydlo

Wyważona dieta, to ciasteczka w obu rękach.
Zrobić coś z niczego.. ?!
http://www.sfd.pl/TEST:_Zrobić_coś_z_niczego.._MaSa_by_akk0_!-t592374.html
Zapraszam serdecznie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 159
juz czaje o co kaman... chyba ;p czyli ze jak ktos pisze ze robi pompki 15/15 to znaczy ze robi 15 seryjek po 15 pompek i taka jedna seryjka zalicza sie do obwodu ^^ ? przepraszam za tępote ale jestem nowy w temacie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Wg mnie tu bym odczytał to jako dwie serie po 15 pompek. Zapis jest umowny i odczytuje się go wg kontekstu.
Ja napisałem Ci co to jest obwód i tyle Ci na razie styknie.

Zmieniony przez - Mawashi w dniu 2008-11-26 20:15:11

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 159
ok juz rozumiem ... od pon sie biore za robote :) bede tu zagladal i w razie czego pisal
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dwudniowy jako uzupełnienie MMA

Następny temat

koncowka fbw , teraz hst

WHEY premium