SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[s] ławeczka regulowana + stojaki + stacja na nogi

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2116

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522667
Witam, mam na sprzedaż ławeczkę regulowaną ze stojakami i stacją na nogi. Regulacja w górę posiada 3 opcje ustawienia oparcia pod różnymi kątami oraz zastosowanie jako ławeczka pozioma - razem 4 ustawienia, dzięki którym można spompować klatkę

Stan ławeczki oceniam na dobry+ jedyną wadą jest lekkie rozcięcie materiału (zaznaczone na fotce) i nieco porysowany materiał

Proszę podawać swoje propozycje cenowe (byle rozsądne to nie BCM )

jestem z województwa kujawsko-pomorskiego, wolałbym sprzedać poprzez odbiór osobisty, ale wysyłka również wchodzi w grę, niestety jest to koszt bliski 50 zł...

mogę wystawić aukcję na allegro

w razie jakichkolwiek pytań (wymiary ławki itp) proszę pisać w TYM TEMACIE, na PW (przez profil), albo GG



FOTKI:































Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1034
jaka cena?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522667
"Proszę podawać swoje propozycje cenowe (byle rozsądne to nie BCM )"


ile proponujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 267
napisz do mnie na gadu 5268197 bo nie moge otworzyć tego twojego numeru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522667
napisałem do Ciebie, ale jakoś nie możemy się dogadać, najprawdopodobniej musisz dodać mnie do listy kontaktów, bo GG blokuje wiadomości od osób spoza listy

moje GG: 5569425
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522667
up
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 661
z jakiego miasta jestes dokladnie ?

"JP na bluzie mam wyszyte,
to samo w sercu jest wyryte "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522667
z wioski 5 km od Mogilna (Chabsko), jak ktoś preferuje odbiór osobisty to dowóz na terenie Mogilna gratis, możemy się umówić koło biedronki/neonetu itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522667
SPRZEDANE !!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dragon Ball Klasyk

Następny temat

[s] ławeczka pozioma + stojaki

WHEY premium