SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprzedam Profesjonalną Ławkę Regulowaną+Stojaki

temat działu:

Targowisko

Ilość wyświetleń tematu: 2444

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Ławka posiada 6-cio stopniową regulację, a co najważniejsze i mało spotykane w ławkach tego typu sprzedawanych na allegro posiada skos w dół!!! Można na niej ćwiczyć także brzuch, gdyż jeżeli położy się ją całkiem to osiągamy kąt bliski - 45 stopni. Można ustawić także niewielki kąt nachylenia do dołu, płaski, a także skos w górę aż do +90 stopni

Ławka jest bardzo stabilna i masywna, a to za sprawą materiałów z jakich jest zbudowana. Podstawę tworzą mocne, grube profile (co widać na zdjęciu wymiarach 90x50mm)
Ławka obita jest czarnym skajem, kolor jej także jest czarny
hmm... nie wiem co mogę jeszcze więcej o niej napisać
Dokładnie nie wiem ile jest w stanie udźwignąć gdyż nie miałem okazji tego sprawdzić (nie ćwiczę jeszcze aż tak dużymi ciężarami), ale podejrzewam że z racji na dodatkowe wzmocnienia jakie wykonałem wspólnie z dziadkiem i kolegą, a także z powodu grubych i masywnych profili ławka jest w stanie wytrzymać naprawdę duże obciążenia

Ławka posiada jedyną wadę (o ile w ogóle można to nazwać wadą) Mianowicie w miejscu gdzie są zawiasy zostały zamocowane podkładki w celu wyeliminowania drgań ławki, ruchów na boki itp. przez co ławka stałą się bardziej stabilna, nie drga, nic się nie rusza. Podkładki zamocowaliśmy z tego powodu iż zawiasy zostały przez nas źle dopasowane i oparcie ławki miało tendencje do lekkiego przesuwania się na boki. Nie było to coś wielkiego jednak chcieliśmy to wyeliminować i nam się to udało za pomocą wspomnianych już podkładek wykonanych z drewna. Ławka teraz jest sprawna, ćwiczy się na niej dobrze, osobiście nie mam do niej żadnych zastrzeżeń. Jednak może się tak zdarzyć ze podkładka wypadnie wtedy należy włożyć ją ponownie i nie przejmować się niczym. Choć wątpię nawet w to ze wypadnie bo jest dobrze, w niewidoczny sposób zamocowana.

Teraz trochę o stojakach ...
Stojaki posiadają 9 stopniową regulację. Wysokość można ustawiać co 7cm od 90cm do 148cm. Stojaki są takiego samego koloru jak ławka (czarny) co widać na zdjęciach. Wykonane są również z masywnych i grubych profili, to też są zdolne wytrzymać duże obciążenia!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1126 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5124
Według mnie spoko ławeczka

Co Ty od niej chcesz
geeloo ma racje takie same lub podobne chodza po 250-300zł bez stojaków

99% sukcesu to chęci... jeżeli je masz to witaj w klubie:]

>>pozdro<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
cena? i jak z transportem? cena transportu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
minimum chce za to 250zł. Ławka jest tekze wystawiona na allegro wiec cena moze byc wyzsza.
Co do transportu to najlepszy by bylo odbior osobisty, ale dowiem sie ile kosztowala by wysylka.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Na terenie woj. lubelskiego moge dostarczyć paczke za niewielką opłatą. Natomiast jeżeli decyduje sie ktos na wysyłke kurierem koszt powinien oszacować się w okolicach 50-60zł.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie ma chętnych?

Oferta nadal aktualna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Odświeżam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
za duzo za taka lawke :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
same takie lawki chodza po 250zl a tutaj masz razem ze stojakami.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Okazja 8210 ideał za niewielką kasę ...

Następny temat

Nokia 3410

WHEY premium