SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(-%%%-- Opole spamuje --- %%%-)

temat działu:

Informator OPOLSKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 67911

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1087
Allo, allo,
tak to juz jest, że jak na forum są sympatyczni panowie to i coraz więcej pań się znajduje

Rozmawiają dwie studentki:
- No dlaczego go rzuciłaś? Przecież mówiłaś, że ma w sobie "to coś".
- Tak ale już wszystko wydał.


Jest też szansa, że w długie, jesienne wieczory ludziska będą mieli więcej czasu na posiedzenie przy kompie

Będzie dobrze! A tymczasem pozdrawiam!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
ja czesto jestem ale widze ze tutaj zadko kto pisze wiec sam ze soba spamowac nie bede

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7198
Pomału,pomału ale wszystko idzie w dobrym kierunku.....
DO roboty spamerzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1087
Spamowanie z samym sobą, podobnie jek rozmawianie z samym sobą może być objawem choroby... Więcej pisać na ten temat nie będę, bo nie jestem lekarzem

Z pamiętnika studenta:
Poniedziałek - zostało mi 2 zł jestem głodny
Wtorek - zostało mi 1,5zł jestem głodny
Środa - została mi 1 jestem bardzo głodny
Czwartek - nie mam pieniędzy jestem bardzo głodny
Piątek - dostałem stypendium
Sobota - Nic nie pamiętam
Niedziela - Nic nie pamiętam
Poniedziałek - zostało mi 2 zł jestem bardzo głodny!


Ale się bardzo cieszę, że jest jakiś odzew
Zaraz wybieram się na siłkę właśnie Po pracusi można wyrzucić z siebie wszelkie niedobre emocje!
Pozdrawiam!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7198
A jeszcze gorsze może być picie z samym sobą.Ale to nasz nie tyczy bo jesteśmy na sprotowym forum i mamy tu same okazy zdrowia.
A jak już kogoś dotknie już jakaś dolegliwość to wiadomo teraz do kogo się zgłosić.Prawda pani doktor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7198
Ups hehe przez moje rostargnienie i nie dotycznie zrobiłem z naszej koleżanki lekarza. Ale to widocznie był znak ,że koleżanka powina się zająć medycyną, a ja powinienem się przejść do okulisty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1087
Serdecznie wspołczuję komuś kto musi pić "do lustra". Chyba jest to żałosne - nie mieć przyjaciół... Oczywiście to nas nie dotyczy, bo jesteśmy na sportowym forum. Jakoś słysze z każdej strony, że lekarze bardzo mało zarabiają, więc chyba nie warto zajmować się medycyną, bo w końcu pracujemy między innymi po to, zeby mieć kasiurę
Miłego dnia!!!

Student udał się do lekarza. Po badaniach dowiedział się, że już długo nie "pociągnie". Zapytał, ile jeszcze czasu mu zostało.
- Miesiąc - odpowiedział lekarz.
Student się zastanowił:
- Jeszcze miesiąc przeżyć..., ale za co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7198
Kasa to podstawowy priorytet, w każdej pracy;nie da się tego ukryć Jak by się do tego jeszcze trafiło , że robimy to co lubimy.... to było by super.Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1087
Wydaje mi się, że do tego aby robić /praca/ to co sie lubi trzeba dążyć już od czasów szkoły. I do tego też trzeba mieć mnóstwo szczęścia. Najczęściej staramy się jednak polubic to co robimy, pracę, którą udało nam się zdobyć

Do ruszającego z przystanku autobusu podbiega mężczyzna i krzyczy:
- Ludzie, zatrzymajcie ten autobus, bo spoźnię się do pracy!
-Panie kierowco! -wołają pasażerowie. - Niech pan stanie! Jeszcze ktoś chce wsiąść!
Kierowca zatrzymuje autobus, mężczyzna wsiada i mówi z ulgą:
- No, dzięki Bogu zdążyłem... A teraz bileciki do kontroli...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7198
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Gwardia Opole - Judo

Następny temat

Siłownie

WHEY premium