SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zwał po skonczeniu Thermy Pro

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1605

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 668 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1686
Hey, juz poruszalem sprawe "napietego umyslu" przy wiekszych dawkach Thermy Pro a teraz ten zwal...2gi raz widze ze gdy konczy mi sie opakowanie w ciagu 2 dni jest tragedia: spie na stojaco. Ruszam sie jak mucha w smole, mysle jakbym sie zamrozil, wszystko mnie boli a na silce nie ma mowy o aerobach bo po 5 min kreci mi sie w glowie takze moge robic tylko tylko w miare statyczne cwiczenia silowe. Jak na ssaniu przy braku mocnego draga:) Tez to znacie?

civic

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
idz na emeryture
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ronin ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1666 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12622
dodaj tyrozyne gdy konczysz efke.

Zmieniony przez - Ronin w dniu 2004-10-03 20:03:47

członek.mafia.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2214 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37913
ja nie mam zadnych takich objawow, ale tp wrzucam tylko przed trening, nie lykam caly czas. bez problemu odstawiam jak nie cwicze i samopoczucie jest ok. sproboj wypic mocniejsza kawe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Efka to pochodna amfy, więc się nie dziw .


BTW. Na początku myślałem, że była literówka w temacie i miało być "Zawał po ... "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Przejdzie nie ma sie czym martwic, organizm sie uzaleznil i juz faaaajnie jest na takiej zwale zanim sie czlowiek budzi to juz ze szkoly do domu idzie

Btw...tez myslalem ze "zawal po ...."

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1759 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18156
DUDEK... jeśli chodzi o ścisłość, to amfa jest pochodną efedryny. To właśnie efedrynę wykorzystuje się przy produkcji amfetaminy :) BTW, wydaje mi się, że to własnie z tego powodu jest taka nagonka na efkę, a sprawa z jej szkodliwośćą ma podwójne dno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Marijo co do nagonki na efe to wydaje mi sie ze masz 100% racji kiedys nawet w wiadomosciach podawali iz przechwycono iles tam tysiecy tablet efy,plus dodano info ze miala ona zostac uzyta do produkcji amfetaminy oczywiscie w Polsce to sie dzialo nie kojarze dokladnie kiedy to bylo ale bylo cos takiego.

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1759 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18156
ZYZ... Polak potrafi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3115 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21300
z tego co wiem to efedryna jest alkaloidem pochodzacym z roslin (nie wiem konkretnie o jakie chodzi).czy tussipect albo sudafed nie zawieraja przypadkiem pseudoefedryny?poprawcie mnie jesli sie myle

to be a masterpiece ...
sweet&hot honey honey

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1759 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18156
To prawda, efka to jeden z alkaloidów, ale nie koniecznie musi pochodzić z roślin. Istenieje tez synetyczna efedryna HCL, którą stosuje się właśnie w farmaceutyce, a tussipect zawiera chlorowodorek efedryny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

D-ryboza czy Dekstroza z Kreatyną

Następny temat

CZemu nie ma TRECA >??<

WHEY premium