SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

D-ryboza czy Dekstroza z Kreatyną

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1186

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 439
Witam ,mam zakupione 0,5kg kreatyny trecka - mam pytanko co jest lepsze w powiązaniu z tym dekstroza czy d-ryboza .Prosze was o odpowiedzi i jeśli możecie napiszcie w jaki sposób waszym zdaniem mam to wchłaniać wszysto tzn. kreatyne z ... ?? Waże 84 kg 181 cm wzrostu.Za odpowiedzi dzięki serdeczne.

Soldier_M

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 16119 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 160511
lepsza jest ryboza, ale jest dużo droższa a co za tym idzie nieopłacalna!zamiast tych dwóch produktów lepiej "zainwestuj" a Carbo!nie jest drogie a bardzo przydatne po treningu jak i do transportu kreatyny!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 594 Napisanych postów 23109 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106471
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3443 Napisanych postów 61145 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 670575
jak Damixxx

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10748 Napisanych postów 46138 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
ja te ryboze przetestowalem w dawce 20g dziennie i nic wiecej niz na zwyklej kreatynie ni zauwazyłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 594 Napisanych postów 23109 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106471
ja tez miałem i w sumie 65zł poszło sie ***ac
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

początek dla grubasa

Następny temat