SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zrobić coś ze sobą - potrzebuje rad

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1579

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 40 Wiek 40 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 215
Dwa czy to możliwe na wycskaniu sztangi przez 2 tyg zrobić progres 10 kg???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Zalezy kto jest na jakimś etapie, kolejna sprawa może być taka że nigdy nie probowałeś więcej podnosić.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 40 Wiek 40 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 215
Miesiąc temu podnosiłem po treningu takim samym jak co Niedizela w tą + 10 no ale może byłem w euforii. Sprawa kolejna czy ważne jest o której ostatni jest posiłek? Czy ważne jest zapotrzebowanie dzienne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ostatni posiłek tak aby dobrze Ci się spało, nie powinno się od razu po zjedzeniu iść spac.

Tak dzienne zapotrzebowanie ejst wazne nie musisz na 100% je trzymać, jednego dnia zjesz 100 kalorii mniej deugiego 100 wiecej i średnia zachwoana bedzie
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76056 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754969
Niestety do wakacji estetycznej sylwetki nie zrobisz jeżeli zaczynasz po 10 latach przerwy od treningów i masz obecnie 24 procent tkanki tłuszczowej. W tym celu trzeba liczyć około 2 lata regularnych treningów i trzymania się podstawowych zasad diety zbilansowanej. Tutaj polecam skupić się na podstawach. W odpowiednich działach trening dla początkujących i odżywianie:

https://www.sfd.pl/Odżywianie_i_Odchudzanie-f10.html

https://www.sfd.pl/Trening_dla_początkujących-f114.html

Po ustaniu podstaw można będzie myśleć o dodatku suplementcji.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33154 Napisanych postów 23225 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278189
Dlaczego nie mozesz nóg robic? jesli miałeś jakiś uraz to nogi tez trzeba ćwiczyć , nie musisz tego robić na pełnej mocy ale jednak a pradoksalnie trening siłowy tylko pomaga po urazach i dodatkowo wzmacnia nogi ( jeśli jest oczywiscie dobrze wykonywany )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 40 Wiek 40 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 215
monkey22
Dlaczego nie mozesz nóg robic? jesli miałeś jakiś uraz to nogi tez trzeba ćwiczyć , nie musisz tego robić na pełnej mocy ale jednak a pradoksalnie trening siłowy tylko pomaga po urazach i dodatkowo wzmacnia nogi ( jeśli jest oczywiscie dobrze wykonywany )



W wieku między 14-19 lat trenowałem siatkówkę. Lacznie przebyłem 24 kontuzje z czego 9 z nich skończyło się operacjami. Obecnie mam stwierdzone pourazowe zwyrodnienie stawów. Mój Lekarz po obejrzeniu rezenansow stwierdził że kondycja stawów jest jak u 70 latka. Niestety, może to zabrzmi śmiesznie ale nie potrafię przez ból zrobić przysiadu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76056 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754969
Mimo wszystko sugeruję skonsultować z fizjoterapeutą jakieś specjalistyczne ćwiczenia, które pozwolą wzmocnić mięśnie nóg. Już nie chodzi tutaj o kształtowanie tej partii mięśniowej, a o zniwelowanie problemu ze stawiami. Wzmocnienie ich w odpowiedni sposób pozwoli dłużej cieszyć się pełnią zdrowia i aktywnością fizyczną.

Poza tym podstawą powinna być solidna rozgrzewka, rolowanie mięśni oraz ich rozciąganie:

https://potreningu.pl/articles/4609/czym-jest-foam-roller-i-jak-go-uzywac

https://potreningu.pl/articles/5438/stretching---dlaczego-jest-wazny

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 40 Wiek 40 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 215
Jeśli chodzi o moje plany,, do wakacji,, nie spodziewam się jakis mega efektów. Najbardziej zalezy mi by jak najbardziej zredukować poziom tkanki tłuszczowej. Tutaj moje pytanie mam problem z rzucieniem jej z okolic klatki piersiowej dodam ginekomastia załatwiona kilkanaście lat temu. Jakieś pomysły?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9058 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699805
Jeżeli to ginekomastia to pozostaje jedynie zabieg . Ginekomastią nazywa się łagodny przerost gruczołu piersiowego u mężczyzn, wynikający z nadmiernej rozbudowy tkanki gruczołowej i włóknistej sutka. Chociaż ginekomastia wydaje się łatwa w rozpoznaniu - zmianę jest bowiem łatwo wymacać - lub w przypadku zaawansowanych jej postaci - dostrzec gołym okiem, to diagnostyka jest o wiele bardziej skomplikowana. Ginekomastia może mieć bowiem różne podłoże, a w niektórych przypadkach mylona jest z lipomastią.Jeżeli lipomastia to restrykcyjna redukcja .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wzrost kości trening,schodki i suplementy

Następny temat

Kreatyna

WHEY premium