SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Znowu zaczynam.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6227

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 889
przybrać 20kg w pół roku na odżywkach?! (z tego co dobrze widzę)
jesteś na drugim roku wychowania fizycznego, a piszesz takie rzeczy
Według mnie po pierwsze powinieneś ułożyć sobie dietę

https://www.sfd.pl/Dieta_-_ułóż_sam_a_-t315296.html

po drugie ułożyć plan treningowy

i po tym wszystkim wziąć się za suple
(byle że lubisz wywalać kasę w błoto, dieta i trening to podstawa nie ma się co czarować)
pzdr

NO PAIN NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6
Nawet jeśli masz racje to tylko do gainera reszty nie przeczytałeś? Nie wszedłem na to forum żeby się sprzeczać tylko żeby dostać poprawną radę, którą będę mógł wykorzystać w życiu codziennym godząc trening ze sportem który uprawiam więc może dasz mi taką radę albo odpowiesz na 3/3 mojej wcześniejszej wiadomości, a nie będziesz cwaniakował mi wyszukiwarką bo znam jej znaczenie i wiem do czego służy(ja mam swoje zdanie odnośnie 737 a ty swoje wysłucham tego co mi doradzisz ale doradź a nie poć się na słodko ).
A szanuje was w każdej odpowiedzi (jak chcesz mogę to przytoczyć) więc nie wiem czemu się mnie czepiasz Torquemada...

Zmieniony przez - Virus007 w dniu 2008-06-26 12:09:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6
Dzięki Gofer123 nareszcie jakaś fajna podpowiedź.
Dietę już prawie ułożyłem i plan treningowy też tylko doradź mi jeszcze czy to co napisałem we wcześniejszej wypowiedzi (trening 3/4 dni, a reszta tygodnia bieg i inne sporty przed i po tym glukoza?) czy to na pewno da dobry rezultat?
Czy jeśli tak to połączę nie będę spadał z masy tej którą będę tworzył na treningach kulturystycznych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 889
tam ktoś(chucknoris) wyżej napisał że powinieneś ograniczyć piłkę nożną i ręczną żeby łatwiej nabrać masy zgadzam sie z tym.
co do treningu czy 3 czy 4 razy w tygodniu to zależy od twojego planu treningowego i samego ciebie czy masz tyle czasu itd.
Co do tej glukozy to zamienił bym ją na Carbo np z Olimpu
Link >>> http://sklep.fbb.pl/olimp_carbo_weglowodany_ids_17_1
1KG w sklepach kulturystycznych stoi po 20zł

pzdr:)

NO PAIN NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
737 jest dobry na przytycie jak ktos nie ma hajsu, a kazdy raz przeczytal i kozaczy napewno lepszy od czekolady gatunkowo napewo gorszy od innych ale zauwazcie ze jest to najtanszy albo jeden z najtanszych kulturysci napewno go nie beda jesc ale zwykli ludzie co chca zlapac pare kilo czemu nie wiec za przeproszeniem odp....cie sie

Czy dibencozide jest dobre kiedys dostalem od kolegi duzo tych tabletek ale nie pamietam jak na mnie to zadzialalo i czy wogole kusilo mi kupic ale szkoda bylo mi kasy wiec kupilem co innego

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66
Stary chcesz przytyć proponuje Mutant mass i białko z Ostrowi walniesz taki cykl to bankowo pójdziesz :) Wiem co mowie mam 193cm wzrostu pozdro

"nie odrazu Rzym zbudowano"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
nie wiesz co mówisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 889
Mutant to ty jesteś typek polecasz g****...
białko z Ostrowi
bez urazy dla autora

NO PAIN NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Rzeczywiście Białko z Ostrowii to nie najlepszy wybór
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 910 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20668
białko z ostrowi jest dobre i tanie. Jakosciowo jest ok gorzej ze smakiem wiadomo ze jak ktos ma kase to woli mercedesa niz poloneza. Ale jak nie ma? to co? rowerem czy maluchem wolabys jezdzic

Na sucho to nawet trawa nie urośnie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masacra

Następny temat

Creatine+glutamine+ProfiWheyMass

WHEY premium