SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Znowu zaczynam.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6228

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66
Gofer123 no racja białko z Ostrowi ma wstręty smak...
Ale nie wiem dlaczego krytykujesz Mutant Mass. Jedyny w Polsce suplement, który zawiera aż 10 rodzajów białek o różnym czasie wchłaniania jedyny suplement, który zawiera VEXTRAGO – najlepsze węglowodany jakie istnieją na świecie
jedyny suplement węglowodanowo – białkowy, który zawiera w składzie tak duże dawki OMEGA 3 i 6, EFA, CLA oraz MCT
jedyny suplement, który zawiera również kompleks transporterów dla składników odżywczych!
Gofer wes mutanta to bedziesz tez wyglądał jak mutant xD

"nie odrazu Rzym zbudowano"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27695
rekrul Ty mu radzisz, żeby sobie zrobił cykl na gainerze i białku czy źle zrozumiałem?

yyy... coś tam.. :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66
źle zrozumiałeś

"nie odrazu Rzym zbudowano"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6
Białko z ostrowi jest całkiem nie złe gdy bierzesz je tylko przed snem... A powiedzcie mi jak sie nazywa białko sprzedawane najczęściej w blistrach działa jak białko tylko jest jedna różnica (gdy się bierze ostrowie dużo czasu zabiera jej rozkład natomiast w tych tabletkach nie ma rozkładu) nie wiecie jak to się nazywa? Wypadło mi z głowy.

Co do waszych mieszanek typu "Mutant mass" to znowu wchodzi wielka cena typu 200 zł za samo to... W tych pieniądzach normalnie złoże sam gainer (737 i inne nie koniecznie ten w cenie do 70 zł) białko (np ostrowia ale można ją też zastąpić np serkami wiejskimi skład na 1 porcje wychodzi podobny, albo to coś co mi wypadło w blistrach do 70 zł) kreatyna (typu cell pump, lub czysta do 70 zł) razem mamy 210 + do tego glukoza w moim przypadku 20zł/1kg. Cena wyjdzie nie za wielka dla początkującego kulturysty. A tak to wiecie gajner 200 + białko koło 100 + kreatyna 150 = 450 zł :D
Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27695
Virus007masz dużo tańszych gainerów np Mass XXL z Trec'a albo Monster Mass z Biogenix'a

yyy... coś tam.. :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 889
Czy tam jest napisane "MUTANT MASS TO g**** CZY COŚ TEGO TYPU" nie sądzę. Zwróciłem się do ciebie "MUTANT" zła interpretacja :)
chodziło mi o Białko Ostrowii...

NO PAIN NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66
Po mutancie zobaczysz szybko rezultaty kumplowi po 2 miesiącach 4 cm poszły na ręce fakt troche drogi jest...

"nie odrazu Rzym zbudowano"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12043 Napisanych postów 160461 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234464
....i pewnie nie cwiczyl na dodatek

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2008-06-26 17:19:09

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27695
A kumpel nie miał mutanta w ampułkach czasem?

yyy... coś tam.. :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
198 cm i 76 kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masacra

Następny temat

Creatine+glutamine+ProfiWheyMass

WHEY premium