SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmiana treningu po 4 miesiącach. HELP.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1513

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 560
Dobrze już nie będę się upierał przy tym moim planie. Czytałem posty traktora i z jego opisów wychodzi ten oto plan:

1. PRZYSIAD
2. RDL (romanian deadlift czyli rumunski martwy ciag)
3. WYCISKANIE NA PLASKIEJ
4. WIOSLOWANIE W OPADZIE
5. WYCISKANIE W STANIU (z klatki)
6. PODCIAGANIE NA DRAZKU (podchwytem)

Tylko jest mały problem bo nie posiadam drążka ... i 5 pkt też się nie za bardzo układa ponieważ mam za nisko sufit. Zamiast tych 2 ćwiczeń co mógł bym innego dodać aby je zastąpić?? I czy ten plan się nadaje?

...bo talent to 10%, reszta to morderczy trening...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 631 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17668
drążek do podciąganie to koszt rzędu 40-50zł więc tutaj możesz grosz zainwestować, co do wyciskania w staniu możesz zawsze to zrobić siedząc, jeśli już masz taki problem. I co to za pytanie czy plan się nadaje skoro jest wzięty z wypowiedzi moderatora?:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 560
No ok ;d. Pomyłka z tym ostatnim ;). No tak 40 zł Tylko aktualnie nawet 40 zł nie moge poświęcić. Moge jakieś ćwiczenie zamiast tego dać ? Np młotki lub wyciąg ?

...bo talent to 10%, reszta to morderczy trening...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 631 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17668
improwizuj, trzepak koło domu/na osiedlu/w parku, jest tyle możliwości, więc po co masz rezygnować z tak istotnego ćwiczenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 560
masz rację, Tylko np dlaczego mam szukać całkowicie innego miejsca skoro moge teraz robić inne ćwiczenie które np działa na plecy i triceps (wyciąg) a jak kupie drążek to wtedy zamienić te ćwiczenia i postępować według tego planu wyżej.

...bo talent to 10%, reszta to morderczy trening...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 560
masz rację, Tylko np dlaczego mam szukać całkowicie innego miejsca skoro moge teraz robić inne ćwiczenie które np działa na plecy i triceps (wyciąg) a jak kupie drążek to wtedy zamienić te ćwiczenia i postępować według tego planu wyżej.

...bo talent to 10%, reszta to morderczy trening...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 631 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17668
świat się nie zawali jak parę tyg nie będzie tego robił, grunt żebyś jednak stale nie zastępował tego ćwiczenia,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 560
tak rozumiem. o to mi właśnie chodziło. teraz wakacje moze się zarobi jakąś kase to zakupie i kg i drążek. Jakie ćwiczenie proponujesz za podciąganie ? Bo dzisiaj środa to poszedłbym trochę machać i zobaczył jak idzie cały trening.

Zmieniony przez - duration w dniu 2012-07-04 10:27:04

...bo talent to 10%, reszta to morderczy trening...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 631 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17668
na chwile może byc ściganie wyciągu za kark, choć podciągania nie da sie niczym zastąpić - brzuch, przedramiona, klatka, barki, biceps, plecy - wszystko pięknie pracuje, parę tyg jak porobisz ściąganie do karku świat się nie zawali, ale miej na uwadze szybki zakup drążka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 560
No do tego czasu będę robił ściąganie wyciągu za kark a później zakupie drążek. Pójdę dziś i zobaczę ten plan. Mam nadzieje że będą lepsze efekty niż na tym co robiłem wcześniej. Ale wszystko okaże się z czasem. I mam też inny problem bo nie mam stojaków a cieżko będzie tyle kg podnieść na barki :). A teraz chciałbym zapytać o odżywki. Jak juz jest ten post... Do tej pory brałem kreatyne Mono z Universala. Właśnie mi się kończy i co teraz kupić ? Co proponujecie ?

Zmieniony przez - duration w dniu 2012-07-04 11:31:45

...bo talent to 10%, reszta to morderczy trening...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój trening do oceny

Następny temat

Wybór treningu.

WHEY premium