SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmiana Klubu

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2118

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
Ot cała polska blokują karierębo chcą zarobić też miałem podobny problem ale jakoś to załatwiono parę telefonów i już no ale widać Twoi działacze liczą na jakąś kaskę,musiałbyś DOKLADNIE przeczytać umowę/deklarację którą podpisywałeś

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1543
wszystko zrobią dla kasy. podobno 3-ligowe zespoły rządają 400-500tys. zł. od 1 ligowych zespołów za 1 zawodnika. jeśli klub nie zapłaci tej kolosalnej sumy to prędzej talent się zmarnuje niż klub odstąpi po niższej cenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 600 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4087
Bodymaker po zakonczeniu sezonu i tak musi miec zgode klubu. Ot takie po***ane przepisy.
jak skonczysz 23 lata to w kazdym momencie mozesz przejsc do jakiego chcesz klubu, ale to po skonczeniu 23 roku zycia. no chyba ze podpiszesz kontrakt profesjonalny, to wtedy bedziesz zobowiazany ukonczyc kotrakt tez mialem taka sytuacja w tym roku; klub nie chcial mnie puscic i musialem pol roku czekac i tylko trenowalem u nowego pracodawcy...

Zmieniony przez - wollny w dniu 2006-04-27 15:05:26

!!! Barca más que un club !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
wollny - masz racje bo on ma dopiero 22 lata (przeoczyłem)

Zmieniony przez - bodymaker w dniu 2006-04-28 16:10:23

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2050
ja wlasnie skonczylem sezon mam 19 lat i skonczyl mi sie wiek juniorski i chce zmienic klub ale nie wiem jak oddebrac karte, mam rok nie grac wtedy karte dostane bez problemu a jezlei hcce do reki karte to moge sobie ja od klubu wykupic za min 2000zl tak sie dowiedzialem w ŚZPN gdyz tak ustawa znajduje sie w statucie zwiazku a jezeli chcialbym przejsc do IV ligi to moga zamnie wziasc do 10 tys zl.

I mam pytanie czy moge jakos inaczej odebrac karte napisac jakies pismo do klubi itp??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepsza najfajniejsza koszulka

Następny temat

Polska vs. Litwa

WHEY premium