SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmiana Klubu

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2106

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 94 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 831
Ja mam Panowie pytanko i liczę że mi pomożecie. Gram już w takim jednym klubie(nie napiszę śmiesznym bo gram tu hm około 10 lat) i mam już dość Z końcem sezonu bardzo chciałbym odejść-wiem nawet już do jakiego klubu mogę ewentualnie dołączyć. No ale jest problemos niestety.Choć gram tu za darmochę,zostawiłem troszkę zdrowia to robią mi problemy z przejściem.Jestem kapitanem gram w każdym meczu itp.Mają moją kartę i nie zamierzają mi jej oddać.Moje pytanko czy mają prawo?Jeżeli ktoś się orientuje to pliss help.Ps.mam 22 lata.Pozdro for all.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2050
ja wlasnie skonczylem sezon mam 19 lat i skonczyl mi sie wiek juniorski i chce zmienic klub ale nie wiem jak oddebrac karte, mam rok nie grac wtedy karte dostane bez problemu a jezlei hcce do reki karte to moge sobie ja od klubu wykupic za min 2000zl tak sie dowiedzialem w ŚZPN gdyz tak ustawa znajduje sie w statucie zwiazku a jezeli chcialbym przejsc do IV ligi to moga zamnie wziasc do 10 tys zl.

I mam pytanie czy moge jakos inaczej odebrac karte napisac jakies pismo do klubi itp??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 414 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3959
o ile sie znam to maja prawo to robic , sa tylko dwa rozwiazania tej stytuacji. Mozesz sie jakos dogadac ze swoim klubem zeby ci oddali karte. Albo nie bedziesz w nim gral przez pół roku , po tym czasie spokojnie mozesz odebrac swoja karte.

Nie bój się zrobić dużego kroku, nie pokokasz przepaści dwoma małymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 94 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 831
Kwestia dogadania niestety chyba odpada bo było już kilka prób i nic.....Tak się zastanaawiam jak sądzicie,czy jest jakiś sposób,jakaś recepta żeby zaistnieć poważnie w piłce(załóżmy że są umiejętnośći,wiek 22lata ale klub mizerny bo A-klasowy więc chyba odpada to że ktoś zauważy)Co wy myślicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 673 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1876
przeczytaj swoją umowę, jaką zawarłeś z klubem. Kiedy koniec i na jakich wartunkach można umowe rozwiązać... no i jaka to umowa...
sugeruję też zajrzeć na http://www.insomnia.pl/forum-125/ 

www.pl.wikipedia.org - podziel się wiedzą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 414 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3959
Myśle że jeżeli nie jestes naprawde wybitnym piłkarzem a za sobą nie masz występów w jakimś klubie 1-3 liga nawet juniory to nie masz na co liczyc ale nawet gra dla przyjemnosci jest wazna :]

Nie bój się zrobić dużego kroku, nie pokokasz przepaści dwoma małymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 600 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4087
skoro to A-klasa to podpisywales zapewne deklaracje amatorska. wiec jesli chcesz przejsc w najblizszym czasie to albo musisz zalatwic w nowym klubie zeby zaplacili odstepne( tutaj duzo zalezy od obecnego klubu - ile sobie zazyczy) a druga moliwosc to nie granie w meczach ligowych przez pol roku

!!! Barca más que un club !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2172 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7880
nie musisz przychodzic na treningi itp to napewno odadza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989
Jakbyś był o 10 lat młodszy to wystarczyło by pójśc z rodzicem a takto nie wiem

juve!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 894 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6281
Vieira dobre ale nie przejdzie
radze wynajackilku chlopakow z pod stadionu to powinno zalatwic sprawe...

WISLA KRAKOW << >> MANUTD

WWW.MANUTDPICS.COM
WWW.WISLAKRAKOW.PL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
jeżeli podpisałeś deklaracje na rok to po zakończeniu sezonu możesz iść gdzie sobie chcesz.

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 94 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 831
Coś podpisywałem ale co to było to niestety nie wnikałem bo jeszcze wtedy nie myślałem poważnie o przejściu.Być może była to ta deklaracja.W klubie twierdzą(trener)że będą chcieli za mnie kasę a wiadomo ze drugi klub zapłacić raczej nie będzie w stanie(choćby i małej kwoty)a jak powiedziałem że przestanę grać to mi powiedzieli że to tylko na moją szkodę bo będe miał rok w plecy:(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepsza najfajniejsza koszulka

Następny temat

Polska vs. Litwa

WHEY premium