SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ziumol DT

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 18309

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Witam,
zakładam dziennik by monitorować postępy i kontrolować michę.
Przypadek jest taki:
studiuję – mam jeden tydzień zap******u i jeden tydzień luzu. W tygodniu zap******u trenuję trochę mniej niż w tygodniu luzu na uczelni. Generalnie plan przedstawia się tak:
Poniedziałek: boks, bjj (lub oba) lub wolne zależnie od tygodnia
Wtorek: siłownia, mma (mma zależy czy nie pójdę na wykład)
środa: bjj raz lub 2 dziennie ewentualnie boks (ale to rzadziej, zamiast jednego bjj)
czwartek: siłownia (raz na 2 tygodnie), bjj
piątek: boks, mma
sobota: boks
niedziela: siłownia lub wolne zależnie od tygodnia
Treningi podane jako pierwsze są treningami porannymi.
Zastrzegam, że gdy będzie czas kolokwiów, sesja czy coś takiego mogę odpuszczać trochę treningów ze względu na polibudę.
Obecnie na siłowni trenuję tak (podaję plan z wynikami siłowymi z tego tygodnia)
A. 
power clean 5x5  47,5/55/65/75/85
przysiad 5x5  62,5/77/5/90/102,5/117,5
drążek 5x10  ciężar ciała póki nie jestem w stanie zrobić po 10 w każdej serii
wyciskanie 5x5 47,5/57,5/67,5/77,5/87,5

B. 
push press 5x5 42,5/50/60/67,5/75
MC 5X5 75/90/107,5/125/140
pompki na poręczach 5x10 to samo co drążek
wiosłowanie 5x5  50/60/67,5/77,5/85

Wyniki siłowe jak na moją masę nie są dobre, ale cały czas idzie wszystko do przodu.
Suplementuję się kreatyną, beta alaniną, bcaa, zma.
W następnym miesiącu będę zmieniał plan, waham się pomiędzy kilkoma planami, takimi jak Grappler by się pożygał, GVT dla fightera na 3 dni lub innym fbw z finisherami.
Fotek póki co nie będzie bo i nie ma czego oglądać.
Miska najczęściej będzie wyglądać tak:

+jakieś warzywa wiadomo. Myślę,że realnie wychodzi koło 3500, bo jajka większe jem chyba
Micha wygląda tak, a nie inaczej ze względu na ograniczenia finsansowe
Raz w tygodniu możliwe, że wpadnie jakiś cheat w postaci ciastek, napoju lub piwka. Ale będę starał się to ograniczać do minimum.
HL na początek! :




Pozdro

Zmieniony przez - ziumol w dniu 2013-04-06 20:43:58
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
W przyszłym tygodniu już nie idę na matę bo odwołane treningi przez jakieś targi na hali gdzie ćwiczymy, potem jadę już do Wro, tam nie będę miał do października internetu, więc zawieszam dziennik, będę oczywiście robił sprinty i metaboliczne treningi, ale zawieszam dziennik póki co.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Troche za duzo twarogu i mleka wg mnie :)

Wiesz co robisz, powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 750 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19020
Czemu za dużo twarogu? to źle? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
07.04.2013r Niedziela - wolne
Twaróg i mleko są po prostu tanie, łatwo tym mogę dobić do odpowiedniej ilości białka. Mógłbym to czymś zastąpić aby było zdrowiej i niedrogo?
Waga na czczo: 97,5kg.

Wyjątkowo dziś wolne, bo siłownię zrobiłem rano wczoraj, bo na boks nie dotarłem (pojechałem potem na popołudniowy).
Do dzisiejszego omlecika z owsianymi wkroiłem 100g szynki domowej, tak więc mam pewność, że to dobre mięsko jest :)



Zabieram się do nauki.





Zmieniony przez - ziumol w dniu 2013-04-07 09:32:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
spoko,bede sledzil:Djedz duzo,przy takiej intensywnosci treningowej,to sie przyda:DSam jem po 5-6 jajek dziennie i ostatnio dorzucilem troche mleka,po 6 letniej przerwie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O prosze, będe Cie leszczu obserwował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Doceniam
A cukier to cukier do kawy, pić gorzkiej nie potrafię a lubię sobie wypić jedną,dwie ewentualnie 4 dziennie

Zmieniony przez - ziumol w dniu 2013-04-07 18:53:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
nie po to ktos wymyslil kawe gorzka i czarna, zeby inny dodawal do niej cukier.

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Przez najbliższe kilka dni zmiana mała będzie w misce: ostatni posiłek to twaróg zblendowany z mlekiem i słodzikiem ok 4-5 kapsów ( cholera to pewnie też niezdrowe ) i do tego ryż. Od dziś dodawać będę słoiczek domowego dżemu porzeczkowego domowej roboty - muszę to pozjadać, a smakuje świetnie. Kalorycznie pewnie nie ma tragedii względem ryżu bo dużo słodzony nie jest. Już na dzisiejszą miskę trzeba wziąć poprawkę, od jutra poprawię to we wpisie.
Zawodny - spróbuję jutro rano, ale piję konkretny garnuszek z 3 łyżeczek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3977
ciekawie to wszystko sie prezentuje bede zagladal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Dziękuję, za zainteresowanie :) Jutro też dzień wolnego przez cały dzionek na uczelni, od wtorku trenowanie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmiana

Następny temat

Pomoc przy ustalaniu planu

WHEY premium