SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zeby nie było bedzie bardzo MIŁO !%%% suplexxx-vokal.kom.pl %-)

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 157735

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
No, a jak inaczej? Przecież nie w żartach...

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
No nie wiem, ja tam wierze w Boga i nawet jesli przychodza zyebane chwile to nie wychwalam nie czcze szatana bez przesady. Dlaczego nie wierzysz? nigdy nie wierzyles.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ciemna strona co ty chcesz luki


jak ktos nie ma humoru:





Zmieniony przez - davidooo w dniu 2010-01-19 17:09:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Kiedyś tam niby coś wierzyłem, do kościoła chodziłem itp. nawet u bierzmowania byłem... Ale jak zacząłem patrzyć na kościół od strony politycznej się to zmieniło i byłem wierzącym nie praktykującym. No i potem z czasem stwierdziłem, że wiara w coś czego(jak dla mnie) nie ma, nie ma sensu... No i jestem ateistą

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak wspomniales wczoraj jestes cczlowiek trzezwo myslacy


kiepscy leca na polsacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
Czaje o co chodzi, ale ja chodze do kosciola dla Boga i dla siebie bo mam za co dziekowac, za najcenniejszy dar jakim jest zycie, urodzilem sie w pelni zdrowy moze nie w dobrobycie ale w dostatku. Trzeba wierzyc, wiara gory przenosi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
No to zanosi się na ciekawą dyskusję...
Ale powiedz mi dlaczego akurat bogu dziękujesz za to?
Nie jestem satanistą, ale jeśli chodzi o życie, to znacznie lepiej jest ono ujęte w "biblii szatana", pozwolę sobie wrzucić tu prawa dotyczące właśnie tego

" 1 Życie jest wielkim zaspokojeniem - śmierć wielką wstrzemięźliwością. Dlatego wykorzystaj życie - TU I TERAZ!
2 Nie istnieją niebiosa pełne chwały i piekło, w którym smażą się grzesznicy. Tu i teraz jest dzień naszej męki! Tu i teraz - dzień naszej radości! Tu i teraz - nasza szansa. Wybierz więc dzień, tę godzinę, ponieważ nie było żadnego zbawiciela!
3 Powiedz swojemu sercu: "Ja jestem swoim własnym zbawicielem".
4 Nie dopuść do siebie tych, którzy mogliby cię prześladować. Niech ci, którzy twierdzą, że jesteś zgubiony, wpadną w pomieszanie i okryją się niesławą. Niech będą jak śmieci rzucone na pastwę cyklonu, a kiedy upadną, ciesz się własnym zbawieniem.
5 Wtedy wszystkie twoje kości powiedzą z dumą "Kto mi dorówna? Czy nie byłem wystarczająco silny dla moich przeciwników? Czy nie zbawiłem SAMEGO SIEBIE własnym umysłem i ciałem?"

Od razu zaznaczam, że nie mam na celu nikogo nakłonić do "wiary w szatana"

Zmieniony przez - KoksikzBG w dniu 2010-01-19 17:25:44

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra przylaczam sie do rozmowy:

ok ok ok urodziles sie zdrowy w dobrym domu spoko masz za co dziekowac.


koksik mysle ze przykazania ciemnej strony go przekonaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
Chocby dlatego ze jestem chrzescijaninem fragmenty Bibli tez kiedys nawet znalem bo sie czytalo. Absurdem jest jesli ktos wierzy w szatana a Boga nie ma Bog nie istnieje, to Bog tak naprawde posrednio przyczynil sie do powstania diabla, byl on przeciez kiedys aniolem ale taka nie posluszna czarna owca i Bog go wyrzucil z nieba. Jest Bog jest szatan, wierze i w Boga i w szatana, z tym ze w szatana tylko dlatego ze istnieje bo istnieje, w Boga bo jest stworca nieba i ziemi jest uosobieniem dobra. Jak mozna wogole wierzyc czczac szatana, przeciez takich czeka pieklo takich wyznawcow. Ci satanisci chyba nie mysla ze po smierci do jakiejs kraini mlekiem i miodem plynacym sie dostana. Po co to wogole komu? pozamykal bym takich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Ale sama wiara w szatana nie wyklucza przecież boga...
Fakt faktem szatan jest upadłym aniołem, ale prawa, którymi on się rządzi opowiadają się za człowiekiem...
1 Szatan reprezentuje zaspokojenie żądz zamiast wstrzemięźliwości.
2 Szatan reprezentuje pełnię życia zamiast duchowych mrzonek!
3 Szatan reprezentuje nieskalaną mądrość zamiast obłudnego oszukiwania samego siebie.
4 Szatan reprezentuje przychylność dla tych, którzy na to zasługują, zamiast marnowania miłości na niewdzięczników.
5 Szatan reprezentuje zemstę zamiast nadstawiania drugiego policzka!
6 Szatan reprezentuje odpowiedzialność w stosunku do odpowiedzialnych zamiast troski o psychicznych wampirów!
7 Szatan reprezentuje opinię, że człowiek jest zwierzęciem, niekiedy lepszym, ale częściej gorszym od czworonogów, z powodu zaś swojego "boskiego - duchowego i intelektualnego rozwoju" stał się najbardziej drapieżnym zwierzęciem ze wszystkich!
8 Szatan reprezentuje wszystkie tak zwane grzechy, ponieważ prowadzą one do psychicznego, umysłowego i emocjonalnego zadowolenia!
9 Szatan jest najlepszym przyjacielem, jakiego kiedykolwiek Kościół posiadał, ponieważ przez wszystkie te lata dawał mu zajęcie!

Zamówiłem sobie spodnie mordexa

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hi-Tec'owy cykl. Dawkowanie, pomoc.

Następny temat

kupon 50% a moze znowu sniezka ;)

WHEY premium