SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zeby nie było bedzie bardzo MIŁO !%%% suplexxx-vokal.kom.pl %-)

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 157777

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
jak na mase to po jaki choj tam masteron i stanazol?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4706 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19503
masa for ever


retencja for ever


DD for ever
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Chcę zrobić na tym trochę mięcha, może i fatu się ciutek pozbyć przed wakacjami, więc spłodź coś sensownego z tego enana, masteronu i winka

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
nie o dd juz zapomniałem,teraz nawet z rana choj stoi co jakiś czas temu było rzadkością
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Kurva, nie wyobrażam sobie siebie w sytuacji gdyby mi nie stanął Zaczął bym chyba kurvować na całą parę i biegać w kółko

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
nic sensownego sie nie da,w ogóle to wypjerdalaj koksik

a jak w ogóle coś z tego układac to nie enanthat tylko propionat tu pasuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
no to złóż to z propem...

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
pjerdole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4706 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19503
ja nie będę ukrywał że moje możliwości znacząco spadły w porównaniu z tym co było na omie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
korwa jaki ja juz stary jestem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hi-Tec'owy cykl. Dawkowanie, pomoc.

Następny temat

kupon 50% a moze znowu sniezka ;)

WHEY premium