SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdjecia kumpla

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11612

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3618 Napisanych postów 36547 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260934
Ma taką minę jakby myślał, że jest brzydki
Chyba skumał, że my skumamy i wie że ma gino

-[][]-- r(e)spect --[][]-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
eeeee tam sie znacie ... coleman

STRAJK NA NOWO https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=122512&whichpage=1&crc=415014#post1

ŁDZ & WAWA UTD. (faku & tribal) SPAM GANG JŁ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
no cóż koksy swoje robią, to nie są nawet mięśnie!

"**** It All, **** This World, **** Everything That You Stand For, Don't Belong, Don't Exist, Don't Give A Shit, Don't Ever Judge Me"

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23810
Mateusz 17 on to chociaz czyta?... wez mu powiedz albo neich sam to przeczyta ze zrobil z Siebie potwora zero miesni sam tluszcz estetyka -50
ogolne wrazenie -100....typowy ABS bedzie za 2-3 lata

"Dużo poświęcisz aby osiągnąć swój cel, zdrowie nie powinno być jednak częścią poświeceń"

SFD Team, na forum od 2002-10-05

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1878 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9984
Jak to bywa, taki okres, że robi się masę. Ma chłopak predyspozycje, ale dużo pracy przed nim. Będzie miał chłopak robotę przy robieniu definicji na wiosnę.
A tak poza tym to policzcie jego brody hehe ;).
AAAAAAAA... ich są setki !!!

We are The Members Of Mayday !!!

Wznowiłem treningi z początkiem 2007 roku... (2,5 roku przerwy z powodu ciężkiej kontuzji)...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 344 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3503
Duzy jest ale wg. mnie nic nadzwyczajnego. Przestanie cwiczyc to tylko patrzec jak mu sila spadnie a obeje sie tłuszczem . 9 miesiecy ćwiczenia to za szybko na taki wspomaganie (ja tam uwazam)

Mimo to zycze powodzenia.

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1281 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20037
Zycz koledze wszystkiego najlepszego i 100 lat zycia...
Spoko, 17 lat 1-szy cykl i tesciu z meta... to tak za 2 lata to pewnie bedzie musial do ALEXa o cykle pisac (heh, 30 omki na cykl )
.
.
.
.
.
.
.
.
GLUPOTA...

BETONY:
#1 "W moim wieku duzo osob bierze koksy i nie metki tylko Omadreny vinstrole i inne. Kolega np. w wieku 15 lat juz bral ruska metke i nic mu do dzis nie jest....a juz mial chyba 3 cykle po 100tabl. Ale ja wole uwazac."
#2 "
Mam 15 lat i ćwicze już od roku i chce kupić sobie jakiś koks tylko nie ktory wybrac. Czy meta jest dobra?"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3088
niezle ale za mało koksu chyba jak na moje oko :D szkoda ze twoj kumpel nie koksowal od przedszkola to by bylo duzo lepiej...

Rośnijcie zdrowo !

Tu mozesz mnie zobaczyc: https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=122559

Tu mozecie zobaczyc jak sie bawilismy w łebie 2003:
https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=111236&forum_id=126&Topic_Title=&forum_title=Nasze zdj�cia 

Shut The f*** Up And Train!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 344 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3503
Co chcecie od goscia chce koksic niech koksi jego problem.
Za pare lat ty bedziesz mial good zdrowa sylwetke, a on z***ane narzady wewnetrze, zycie jest droga wyborow i nie jak ktos chce sobie szkodzic bo cos jest na fali to niech to robi byle innym nie szkodzl.

Pozdro - wionka od kochanki swego własnego małżonka co ma od koksów spryszczałego członka.

JOP



Zmieniony przez - Kastecior w dniu 2004-01-05 19:49:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1716 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13338
jego wybór.

Moim zdaniem tragedia. Oblany tak tłuszczem że chyba więcej ma w pasie , niż w klacie. Jak umie czytać ,to wporowadź go na sfd.



pozdrawiam
+Cahir+

pozdrawiam
+Cahir+

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1,5 roku ćwiczeń

Następny temat

NICK

forma lato