SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdjecia, filmy - kulturystyka i fitness

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 792302

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2002 Napisanych postów 19860 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732123




Steve Kuclo wygrywa USA Championships - NPC 2011 i zdobywa karte pro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2002 Napisanych postów 19860 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732123



Jonathan Delarosa wygrywa w kategorii Heavyweight, USA Championships - NPC 2011 i zdobywa karte pro.

Zmieniony przez - Possible w dniu 2011-07-31 09:56:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2002 Napisanych postów 19860 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732123


Tamer El-Guindy wygrywa kategorie LightHeavyweight, USA Championships - NPC 2011 i zdobywa karte pro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2002 Napisanych postów 19860 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732123



Luis Santa wygrywa kategorie Middleweight, USA Championships - NPC 2011 i zdobywa karte pro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
Kuclo bardzo proporcjonalna góra i ogólnie dobre umięśnienie :) ciekawe jak poradzi sobie w PROsach :D

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10075 Napisanych postów 30407 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728869




trzeba uwazac na treningach..:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
hahaha niektóre sceny rozbawiły mnie do łez :) pamiętam mi też kiedyś zdarzyło się, że zabrakło mi siły na ostatni ruch w serii i ciężka sztanga przygniotła i trzeba było walczyć, by najpierw obciążenie z jednej strony spadło i uważać potem by sztanga rozpędzona nie przywaliła opadając na druga stronę... po tym incydencie klatka tzn żebra bolały mnie z 3 tygodnie i każdy głęboki oddech mnie bolał co wiązało się z przerwą na siłowni :) od tamtego czasu nigdy nie trenowałem klatki sam :D

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2002 Napisanych postów 19860 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732123



Steve Kuclo i Tamer El Guindy, sesja zdjeciowa po NPC USA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2002 Napisanych postów 19860 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732123


Robyn Mentgen, Steve Kuclo, Talia Terese, Sheilahe Brown, Wendy Fortino i Deniz Duygulu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2002 Napisanych postów 19860 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732123


Wendy Fortino, Deniz Duygulu, Sheilahe Brown, Steve Kuclo, Robyn Mentgen i Talia Terese
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mavi Gioia

Następny temat

Pokazy kulturystyki (Robert Piotrkowicz) oraz fitness (Renata Bonisławska)

WHEY premium