SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdjecia, filmy - kulturystyka i fitness

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 791150

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 848 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13388
oczywiscie ze ronnie wygladal tam lepiej

HOOLIGANS FROM ARKA GDYNIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 192 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9258
Cutlera sylwetka wygladala na zdrowsza i te obwisle cycki psuly calosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1102
rusek masa jak pro, niezle prostowniki.

Bóg Honor Ojczyzna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1983 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37461
z całym szacunkiem do Ronniego w 2006 Jay był lepszy i mimo ze go nie lubie to zasłuzenie wygrał
cycki nie tyle co cycki , ale bebzon juz był za duzy i psuł całosc sylwetki , a cutler chyba miał wtedy najlepsza forme
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1965 Napisanych postów 19827 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731735
Oczywiscie ze wygral zasluzenie.
Najlepsza forma Cutlera to 2001, 2005 i 2009
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 848 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13388
i na tym koniec

HOOLIGANS FROM ARKA GDYNIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 426 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3562
R_93
z całym szacunkiem do Ronniego w 2006 Jay był lepszy i mimo ze go nie lubie to zasłuzenie wygrał
cycki nie tyle co cycki , ale bebzon juz był za duzy i psuł całosc sylwetki , a cutler chyba miał wtedy najlepsza forme

Zgadzam się z Tobą, bo potrafię ocenić obiektywnie. Tak samo w 97' Sandow'a powinien zgarnąć Nasser, bo Dorian po prostu samym najszerszym grzbietem tyłem nie powinien wygrać. Powód? Mainstream. Dorian nie mógł być pokonany. 2 Sandow'y Coleman'a uczciwie nie powinny być jego, a Levrone'a i Cutler'a. Cała polityka IFBB i braci Weider i ich interesów z magazynami / firmami suplementacyjnymi, która ciągnie się od czasów Victor'a Richards'a, gdzie wszystkimi zamiatał na pokazie FIBO - biedny Dorian i Dillet chowali się gdzie mogli (Piszę to mimo dużej sympatii do Dorian'a, bo to dla mnie z obecnych Mr. Olympia nr. 1). Vic był za wielki na swoje czasy, dlatego go zgnoili i robili z niego "cyrkową małpę". Richards za szybko by wyewulował Kulturystykę, a nie o to chodziło maistream'owi i magazyną kulturystycznym / firmą suplementacyjnym (suple wtedy jeszcze nie miały takiego "kopa"). Dzisiaj macie lepiej? Zobaczcie jakie "placki" jak Hidetada Yamagishi zajmują lepsze lokaty od Piotrkowicz'a, Dohne'a etc. Taka jest prawda panowie. Lepszy jest ten co ma lepszych sponsorów. Gaspari Nutritions vs Nytrex z Hiszpani? Nokaut. Tak, możecie jechać po mnie za prawdę, którą napisałem, bo nie wierze w te bajeczki jakie serwują nam magazyny i firmy suplementacyjne, a Kulturystyka dla mnie to coś więcej niż ich zakłamane hasła. Liczy się forsa... Kasa, kasa jak to rymował Eldo. Myślcie samodzielnie, a nie myślcie tym co wam sugerują, bo Ronnie głosząc to, że jest jak do tej pory największym Freak'iem, zapomniał o jeszcze większym "Ukrytym Królu Kulturystki" Victor'ze Richards'ie. PZdr!

Zmieniony przez - WallEast w dniu 2012-02-05 23:03:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45320
ale my wiemy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
Wall ciekawie napisane :) przybliżył byś mi tą historie Vica bo naprawde mało się o nim mówi a masy to on miał jak dorian i dillet razem:) ciekaw jestem tez jego zwiazku z ifbb i osmieszeniem o ktorym wspominasz itd;) za odp dziekuje

i przenieś się z odpowiedzią do spamu :)

Zmieniony przez - wladek0o w dniu 2012-02-05 23:29:21

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Possible
Oczywiscie ze wygral zasluzenie.
Najlepsza forma Cutlera to 2001, 2005 i 2009



Twoja stronniczość w stronę oszusta syntholarza nie zna granic Possible.
Facet stoi rozluźniony bez tłuszczu a bicepsy i bary tak zalane olejem że nie widać kompletnie żadnej żyły. To jest dopiero forma czempiona.

Victor Richards- poproszę jedno zdjęcie w formie startowej , wtedy rozmowa będzie wartościowa, na razie to kovacowskie zdjęcia zmasowanego Richardsa to żaden dowód na jego wyższość nad innymi. Bajeczek się naczytało i nasłuchało w siłowni. Tak jak ostatnio słyszałem bzdety że Phil Heath nie ma jakichś tam ograniczeń w rozwoju masy mięśniowej z racji swojej genetyki. Takie zwykłe powtarzanie bzdur i robienie show na siłowni ze swojej wiedzy ekstremalnej.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mavi Gioia

Następny temat

Pokazy kulturystyki (Robert Piotrkowicz) oraz fitness (Renata Bonisławska)

WHEY premium