SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zbyt szybko tyję, co jest grane ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16535

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Czasem nawet warto zrobić USG, bo wyniki mogą pokazywać co innego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1361 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31130
Oto wyniki badań, pani w labolatorium powiedziałe że jedynie cukier troszkę podwyższony, byłem na czczo, ale niek mi nie powiedział, aby dzień wcześniej nie jeść nic słodkiego, a zjadłem pod wieczór pricesse.
Co sądzicie o reszcie wyników ?











Zmieniony przez - OTTO w dniu 2017-12-16 12:20:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
Za jakiś czas proponuje powtórzyć panel tarczycowych .
Cukier podniesiony nieznacznie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1361 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31130
Ale co , z tarczycą coś niepokojącego ?
A jak reszta wyników, coś mogło wpływać na problem zawarty w tytule wątku ?
Testosteron na dobrym poziomie jak na 40 lat ?


Zmieniony przez - OTTO w dniu 2017-12-16 19:28:18
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1361 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31130
Nie rozumiem dlaczego nikt się nie wypowie, nawoływano mnie głośno do przeprowadzenia badań ,bo to już ten wiek,sugerując że tu leży mój problem, a gdy je zrobiłem i przedstawiłem to wydawałoby się, niektórzy nabrali wody w usta. Czyżby wyniki były aż tak złe , że nie ma dla mnie ratunku i pomysłu na opisany problem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Faktycznie glukoza jest podwyższona - może to wynikać np: z nieodpowiedniego przygotowania się do badań, a nawet przyjmowane leki mogły mieć na to wpływ ( jeśli takowe przyjmujesz ). Niemniej powtórzyłbym glukoze na czczo za jakiś czas, a w razie potrzeby zrobiłbym test obciążenia glukozą oraz oznaczył poziom insuliny oraz glukozy, żeby mieć bardziej szczegółowy wgląd w stan gosp. insulinowo-glukozowej.

Wynik TSH jest ok, zaś t3 i t4 są dość nisko. Zrobiłbym zdecydowanie USG, dorzuciłbym do tego jeszcze przeciwciała TPO i TG. Wysoce możliwe, że przez to doszło do powolnienia przemiany materii. Niemniej jeśli masz swojego endokrynologa to z nim konsultuj zaistniałe problemy. Forum służy jedynie do wymiany się luźnymi opiniami, nie diagnostyki.

No i w gwoli ścisłości - nikt tutaj nie siedzi 24h/d. Proszę się z tym liczyć, są ważniejsze sprawy niż forum. Tutaj możesz otrzymać doraźną pomoc jak najbardziej, od tego jesteśmy bowiem nie jesteś podopiecznym żadnego z nas, także przydałoby się trochę wyrozumiałości - na pstryk palca nie otrzymasz odpowiedzi.



Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-12-18 10:41:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1361 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31130
Dlatego odczekałem 3 dni, bo tak jak piszesz nie każdy ma czas siedzieć tu 24 na dobę , ale sprawdziłem i osoby które bardzo szybko odpowiadały po każdy moim poście, że mam zrobić badania, logowały się przez weekend. Oczywiście że nikt nie musi interesować się moim problemem, ale jak się nakłoni kogoś do pewnych spraw to wypadało by się potem ustosunkować. Co właśnie się stało i za to dziękuję.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
OTTO
Nie rozumiem dlaczego nikt się nie wypowie, nawoływano mnie głośno do przeprowadzenia badań ,bo to już ten wiek,sugerując że tu leży mój problem, a gdy je zrobiłem i przedstawiłem to wydawałoby się, niektórzy nabrali wody w usta. Czyżby wyniki były aż tak złe , że nie ma dla mnie ratunku i pomysłu na opisany problem ?


Tylko już wszystko zostało wyjaśnione , wiec nie wiem jaki masz problem ?
Kolega dudee jeszcze dodał kilka istotnych spraw i teraz możesz działać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Czasem jestem online, bo zapominam się wylogować lub loguje się jedynie na chwilę żeby coś sprawdzić - a nie mam czasu na odpisywanie. Najpewniej wiele innych osób również tak robi, także spokojnie, w razie potrzeby na pewno ktoś z nas odpiszę prędzej czy później.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1361 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31130
Flex, chciałem aby ktoś więcej się wypowiedział i dziękuję Wam bardzo za poświęcony czas :)
Od siebie mogę dodać że od chwili rozpoczęcia wątku wykluczyłem jeden posiłek z 500 kal i waga stanęła w miejscu i stoi od 3 tyg


Zmieniony przez - OTTO w dniu 2017-12-18 15:54:52
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

25 kg w 12 miesięcy.

Następny temat

Czy prawidłowo się odchudzam? 8 kg w 5 tygodni

WHEY premium