SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zawody

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8455

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
Tzn to już moja piąta walka ale stres ciągle mam duży :) teraz większy bo dużo znajomych będzie oglądać ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
przegrałem na punkty. nie miałem pomysłu na niego(mańkut, 3 raz z nim walczyłem) poza tym byłem ociężały i w ch** wolny. jestem załamany samym sobą :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Zrob lepsza forme na nastepny raz i tyle, nie ma sie co zalamywac. Nie walcz co 3-4 tygodnie, tylko przygotuj sie porzadnie chociaz te 2 miesiace, beda efekty.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
kolejne zawody mam za 2 tygodnie u mnie w mieście, więc wypadałoby startować, potem wakacje i przerwa od treningów bo salę zamykają i tak też nieciekawie :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
Ogólnie to dziwne rzeczy się ze mną dzieją. Dzisiaj jestem cały w zakwasach, ale to chyba normalne po walce, ale nie o to chodzi. Siedziałem sobie dzisiaj przy komputerze troche nagle sobie wstałem zeby isc po picie czy coś, podszedłem do lustra podniosłem ręce do góry i strasznie się dziwnie poczułem, takie straszne osłabienie, łeb strasznie mnie zaczął boleć, cały obraz miałem na biało i tylko swoją głowę i nic więcej przed oczami, po czym poczułem na całym ciele dreszcze i poleciałem na łóżko taki osłabiony i za sekundę wszystko przeszło, ale bardzo się tego przestraszyłem... To nie pierwszy raz kiedy tak się dzieje, że gdy wstaję od komputera czy coś to czuje się taki osłabiony i w ogóle przez chwilkę, ale teraz to naprawdę było z największym natężeniem jakie mnie kiedykolwiek spotkało...

Kolejna sprawa to ten cholerny start za 2 tygodnie... nie wiem czy się odpowiednio przygotuję. Myślałem, żeby teraz cały tydzień zapieprzać i potem tydzień odpoczynku znowu. Odpuściłbym je sobie, gdyby nie fakt, że jestem ostatni rok juniorem i turniej jest w moim mieście gdzie taka okazja jest raz w roku... Tylko nie wiem jak się odpowiednio przygotować, bo mój trener jest ze starej szkoły boksu, jest znacznie lepszym zawodnikiem niż trenerem i dlatego może nie potrafi tak tego ułożyć..

Zmieniony przez - Tomuh w dniu 2012-05-27 23:50:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16568
Mówiłem Ci że masz 26 odpuścić a walczyć 9 czerwca to nie wiesz lepiej. Co ci przyszło z tej walki teraz? Nie dość że przegrałeś to 3 raz walczyłeś z tym samym przeciwnikiem. Nie słuchasz to teraz masz :( Jak ten tydzień zrobisz treningi to zdechniesz, organizm jest zbyt przemęczony i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
oprócz wstydu to nic z tego nie mam... nie chce sobie 9 odpuszczać :/ a jeśli chodzi o przeciwnika to innego raczej nie bede miał bo w mojej kategorii wagowej i wiekowej tylko taki jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
ale chciałbym coś się dowiedzieć na temat tego co napisałem wyżej o tej fazie chwilowej. To jest normalne jak siedze troche przy komputerze i nagle wstane?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45904
też mam coś takiego gdy siedzę długo oglądam tv lub przed komputerem i nagle szybko wstane,mroczki przed oczami a po chwili przechodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Tomuh
prawda jest taka, ze nie jestes teraz w dobrej formie psycho-fizycznej i tak jak zreszta ja i inne osoby Ci to wczesniej powiedzialy Twoj wczesniejszy start nie mial zadnego sensu. Do tego tez nie zdarzysz sie przygotowac. Do walki przygotowuje sie cwiczac intensywnie 3 miesiace (w tym jeden tydzien lajtowych treningow, zaraz przed zawodami), a nie tydzien trenujac i tydzien odpoczywajac. To nie dziala w ten sposob. Prawdopodobnie znowu przegrasz i jedyne co zyskasz, to frustracja.

Jedyne wyjscie imo, jakie mozesz zrobic, to zrobic tydzien przerwy z max 1-2 treningami poza sekcja- jakis basen, lajtowe bieganie. Potem wrocic na sekcje i trenowac porzadnie przygotowujac sie do konkretnej walki za kilka miesiecy. Co z tego, ze trener Ci mowi, zebys startowac to nie on zbiera po ryju, tylko Ty. A sam najlepiej widzisz, ze przygotowany dobrze nie jestes.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozciąganie - KROTKI plan

Następny temat

Boks - Technika

WHEY premium